Peel off French Paradox mask

Склад: альгінат, екстракт м'якоті винограду.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, навколо очей 8-10 г.

Підходить: для всіх типів шкіри з ознаками вікових змін.

Опис: має чудову зволожуючу, відновлюючу, виражену зміцнюючу дію. Істотно зменшує глибину зморшок, покращує колір обличчя.

Рекомендація: перед нанесенням маски на очищену шкіру бажано нанести один із біологічно активних косметичних засобів. Після нанесення активу, слід почекати 2-3 хвилини, щоб дати йому можливість почати діяти.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 11.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM2162

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
25+
30+
35+
40+
45+
Тип маски
зволожуюча
освітлююча
підтягуюча
укріплююча
Тип шкіри
будь-який тип шкіри
вікова шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.