Післяплатою відправлємо посилки лише ТК "Нова Пошта". Повернення платежу та комісію за обслуговування післяплати сплачує отримувач компанії-перевізнику під час отримання замовлення.

За відсутності повної оплати замовлення - посилки не відправляємо.

Вартість доставки визначає компанія-перевізник, виходячи з ваги, обсягу (об'ємної ваги) й оціночної (страхової) вартості вантажу на момент оформлення вантажотранспортної накладної. Раніше (до упакування та відправлення посилки) вартість пересилання ми можемо орієнтовно розрахувати і повідомити за наявності такої потреби у покупця (замовника). Вартість пересилання заздалегідь не сплачується, виключенням може бути прохання покупця, про що можна домовитися під час оформлення чи оплати замовлення.

Доставка у м. Києві

Отримати замовлення в Києві можна під час самовивозу, кур'єрською доставкою або пересиланням Новою Поштою.

Є безкоштовний самовивіз:

1) ст. М "Чернігівська": о 15:00 й о 19:00 щоп'ятниці (за виключенням святкових днів). Коло турнікетів, якщо вийти з останнього вагону поїзда, що їде з центру міста (по стороні руху надземного транспорту в бік Ленінградської (нині Дарницької) площі).

2) з Троєщини: Епіцентр (вул. Братиславська, 11) або Макдональдс (вул. Драйзера, 4) - за попередньою домовленістю (в робочі дні).

Якщо Ви хочете забрати замовлення наступного дня, будь ласка, зробіть його до 16:00 поточного дня.

Оплата під час самовивозу - готівкою. За бажанням також можна сплатити безготівково.

Якщо під час оформлення замовлення Ви обрали місце та час отримання замовлення, то воно буде доставлене в цей час. У разі технічної неможливості здійснення доставки в цей день і час - ми перетелефонуємо й домовимося з Вами на інший день.

У випадку, коли час і місце були однозначно погоджені заздалегідь, але Ви не приїхали за замовленням (без вказання причини з Вашого боку) - замовлення скасовується. Ви можете оформити його повторно пізніше, коли дійсно будете готові приїхати.

Кур'єрська доставка:

60 грн. - Правий берег Києва.

50 грн. - Лівий берег Києва.

Оплата в разі кур'єрської доставки - готівкою. За бажанням також можна сплатити безготівково.

Кур'єрська доставка, як правило, здійснюється наступного робочого дня після оформлення замовлення. Виключенням (відтермінуванням на 1-3 дні) може бути: неможливість швидко укомплектувати замовлення внаслідок перевантаженості в передсвятковий або післясвятковий період; відсутність або наявність в недостатній кількості якогось товару з замовлення на даний момент (про що повідомляємо й узгоджуємо з Вами).

Доставлення замовлень "сьогодні на сьогодні" здійснюється лише в разі можливості доставити в цей же день.

Доставлення замовлень "Я оформила замовлення, але просто зараз відїжджаю й повернусь нескоро, тому привезіть мені негайно!" - не здійснюється. Будь ласка, робіть замовлення заздалегідь, поважайте також інших покупців, яким в цей момент здійснюється доставка.

Доставка за межі України

Доставка за межі Украини здійснюється Укрпоштою цінним відправленням (дрібним пакетом або посилкою, залежно від ваги). Трекінг-номер для відстеження надається. Митні платежі, які можуть виникати внаслідок перевищення митних лімітів в країні отримання сплачуються отримувачем

Доставка Україною

Якщо доставка замовлення здійснюється компанією-вантажоперевізником, то в день відправлення надсилаємо листом на е-мейл або на Viber номер декларації, суму за пересилання та планову дату прибуття посилки. Краще забирати своє замовлення без затримок, оскільки у кожного перевізника свої терміни безкоштовного зберігання вантажів і за кожен додатковий день зберігання компанія-перевізник нараховує додаткову плату.

Час надсилання повідомлень з номерами декларацій: з 19:00 до 21:00.

Вантажотранспортні компанії України

Ми здійснюємо пересилання замовлень Україною такими компаніями: ДеліверіНова Пошта, Justin й Укрпошта (стандарт).

При пересиланні замовлення Укрпоштою, посилка страхується на повну вартість. 

Вартість пересилання залежить від ваги й обсягу (об'ємної ваги) упакованого замовлення.

Вартість пересилання Вашого замовлення визначає компанія-перевізник й сплачується Вами під час отримання посилки у відділенні вантажоперевізника. Щоб отримати посилку, необхідно мати при собі паспорт або інше посвідчення особистості та знати номер декларації. Також Ви можете вказати іншого отримувача під час оформлення замовлення, якщо це потрібно, ми здійснимо відправлення на його ім'я.

Товар доданий для порівняння.