Повноъ післяплати з 20.03.23, на жаль, більше немає. Функція післяплати діяла весь час нашої роботи, але після того, як за один тижень було не забрано кілька посилок з післяплатою, ми прийняли рішення відмовитися від такого типу оплати. Тому, якщо Ви замовлєте вперше і дуже переживаєте про якість або чи взагалі Вам надішлють посилку, тільки для таких покупців ми можемо зробити часткове оформлення післяплатою, а саме: Ви робите замовлення, сплачуєте передплату 150-200 грн., залежно від ваги посилки, (яка буде певною гарантією для оплати пересилки, якщо раптом не заберете посилку і вона просто покатається), а на залишок суми ми оформлюємо післяплату Новою Поштою. Такий варіант можливий, тільки потрібно сказати про нього під час оформлення замовлення (у коментарі або на вайбер).

В усіх інших випадках, за відсутності повної оплати замовлення - посилки не відправляємо.

Вартість доставки визначає компанія-перевізник, виходячи з ваги, обсягу (об'ємної ваги) й оціночної (страхової) вартості вантажу на момент оформлення вантажотранспортної накладної. Раніше (до упакування та відправлення посилки) вартість пересилання ми можемо орієнтовно розрахувати і повідомити за наявності такої потреби у покупця (замовника). Вартість пересилання заздалегідь не сплачується, виключенням може бути прохання покупця, про що можна домовитися під час оформлення чи оплати замовлення.

Доставлення замовлень "Я оформила замовлення, але просто зараз відїжджаю й повернусь нескоро, тому відправте мені негайно!" - не здійснюється. Будь ласка, робіть замовлення заздалегідь, поважайте також інших покупців, яким в цей момент здійснюється комплектація та доставка.

Доставка за межі України

Доставка за межі Украини здійснюється Укрпоштою цінним відправленням (дрібним пакетом або посилкою, залежно від ваги). Трекінг-номер для відстеження надається. Митні платежі, які можуть виникати внаслідок перевищення митних лімітів в країні отримання сплачуються отримувачем

Доставка Україною

Якщо доставка замовлення здійснюється компанією-вантажоперевізником, то в день відправлення надсилаємо листом на е-мейл або на Viber номер декларації, суму за пересилання та планову дату прибуття посилки. Краще забирати своє замовлення без затримок, оскільки у кожного перевізника свої терміни безкоштовного зберігання вантажів і за кожен додатковий день зберігання компанія-перевізник нараховує додаткову плату.

Час надсилання повідомлень з номерами декларацій: з 19:00 до 21:00.

Вантажотранспортні компанії України

Ми здійснюємо пересилання замовлень Україною такими компаніями: ДеліверіНова Пошта, MeestExpress й Укрпошта (стандарт або експрес).

При пересиланні замовлення Укрпоштою, посилка страхується на повну вартість. 

Вартість пересилання залежить від ваги й обсягу (об'ємної ваги) упакованого замовлення.

Вартість пересилання Вашого замовлення визначає компанія-перевізник й сплачується Вами під час отримання посилки у відділенні вантажоперевізника. Щоб отримати посилку, необхідно мати при собі паспорт або інше посвідчення особистості та знати номер декларації. Також Ви можете вказати іншого отримувача під час оформлення замовлення, якщо це потрібно, ми здійснимо відправлення на його ім'я.

Товар доданий для порівняння.