Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 20 На складі

Використовується в харчовій газузі для виготовлення кремів, глазурі, пудингів, желе, начинок різних кондитерських виробів, цукерок, шоколаду, тіста для печива, бісквітів тощо. У косметології використовується як скраб, у миловарінні - як натуральний коричневий барвник.

Наявність: 20 На складі

Пектин - це натуральний очищений полісахарид, отриманий екстракцією яблучних залишків. Чудовий гелеутворювач, стабілізатор, загусник, вологоутримувач, освітлювач, речовина, яка полегшує фільтрування і є засобом для капсулювання в медицині.

Наявність: Закінчився

Ваніль - високоякісний натуральний ароматизатор. На відміну від синтетичного ваніліну, запах натуральної ванілі приємніший і стійкіший, оскільки аромат натуральної ванілі містить крім ваніліну більше 150 ароматичних складових. Область застосування ванілі надзвичайно широка: косметика, медицина, ароматерапія, харчова промисловість.

Наявність: Закінчився

Використовують, в першу чергу, для сухої шкіри. Завдяки здатності відновлювати пошкоджені клітини, прискорює зникнення невеликих косметичних дефектів (невеликих шрамів, наслідків вугрової висипки, фурункульозу тощо), запобігає появі зморшок, допомагає усувати післяпологові розтяжки, добре загоює і тонізує.

Наявність: Закінчився

Активні речовини, що містяться в тертому какао, допомагають шкірі підтримувати бар'єрні функції й оптимальний рівень енергії, синтезувати колаген та еластин, активувати обмінні процеси. Підтягує шкіру, сприяє усуненню розтяжок і розгладженню зморшок, захищає від передчасного старіння, допомагає зберегти здоров'я шкіри, продовжити її молодість і красу.

Товар доданий для порівняння.