Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 10 На складі

Відтіночний фітокомплекс для світлого (блонд, русяве) волосся. Сприяє підтримці та яскравішому прояву кольору волосся, зміцнює коріння і покращує його стан.

Наявність: Закінчився

Має чудові зволожуючі властивості, підсилює захисні функції шкіри та сприяє її детоксикації. Наявність вітамінів В1, В2, В5, В6 забезпечує живлення шкіри, її клітинну активність. Захищає від зовнішніх впливів і від старіння за допомогою вітаміну А. Шкіра відновлює і активізує свої захисні функції.

Наявність: 7 На складі

Поєднує в собі антивіковий захист і необхідний рівень зволоження для шкіри. Кераміди захищають шкіру від втрати вологи, покращують її еластичність і тонус для обличчя, шиї та декольте. Зменшує видимість зморшок, повертає шкірі її природну здатність протистояти зовнішнім впливам навколишнього середовища.

Наявність: 2 На складі

Має омолоджуючий, розгладжуючий зморшки, зволожуючий ефект. Сприяє загоєнню ран, підходить для пошкодженої шкіри, з атопічним дерматитом, екземою, при ксерозі. Широко використовується в засобах для волосся: відновлює пошкоджену структуру, захищає від агресивного впливу навколишнього середовища та перепаду температур, має високий ступінь кондиціонування.

Наявність: 10 На складі

Прибирає відмерлі клітини, нормалізує саловиділення, має антисептичну і бактерицидну дію, служить для профілактики й усунення лупи, покращує структуру волосся та стан шкіри голови.

Товар доданий для порівняння.