Фільтр за

Тип аромату

Тип аромату

Об'єм

Об'єм

Активні фільтри

Наявність: 20 На складі

Поряд з типовою для цитрусових олій антисептичною дією, має сильні заспокійливі властивості. Чудово зарекомендувала себе при різного типу депресіях, станах страху, нервовому напруженні, спазмах, судомах м'язів, конвульсіях. Завдяки приємному запаху використовується в дитячих косметичних засобах.

Наявність: 18 На складі

Прекрасний антисептик, широко застосовується під час терапії різних інфекцій, грипу, застуди, нежиті, кашлю, запалення горла та мигдаликів. Показує гарний результат у противугревих сумішах, засобах, які зменшують себорею шкіри голови, лущення. Має дезодоруючу властивість - використовується як освіжувач для порожнини рота. Діє заспокійливо при нервовому напруженні, стресах, депресії.

Наявність: 19 На складі

Тонізуючий і антидепресантний засіб, особливо при мігрені на нервовому грунті. Застосовується при хворобах печінки і нирок, а також як сечогінний засіб у терапії ожиріння та целюліту.

Наявність: 20 На складі

Прекрасний антисептик як при зовнішніх шкірних інфекціях, так і для дихальних та травних шляхів. Допомагає при розширенні вен, порушеннях перед менструацією, проблемах менопаузи, запаленні сечового міхура й астмі. Заспокоює екземи, шкірне подразнення, прибирає суху лупу, має снодійний вплив.

Товар доданий для порівняння.