Для України:

  • поповнення картки

Під час остаточного оформлення замовлення, Ви отримуєте актуальні реквізити для сплати на е-мейл. Також можемо продублювати інформацію в смс або на Viber.

Зверніть, будь ласка, увагу! З 01.02.15 під час оплати через термінал, Приватбанк списує комісію за поповнення в сумі 2 грн. на власну користь (мотивуючи це підвищенням цін на пальне) незалежно від суми замовлення. При оплаті через касу банку або Приват24 - комісія не списується.

Будь ласка, сплачуйте суму замовлення без недоплат. Ми зовсім не хочемо відвантажувати менше  товару через таку "новацію" Приватбанку. Дякуємо за розуміння.

  • післяплата

Відправляємо посилки післяплатою лише ТК "Нова Пошта". Повернення платежу та комісію за обслуговування післяплати сплачує отримувач компанії-перевізнику під час отримання замовлення.

За відсутності повної оплати замовлення, посилки не відправляємо.

Укрпоштою доставка післяплатою не здійснюється, лише за умови повної оплати замовлення.

Для м. Києва: 

Оплата готівкою під час самовивозу й кур'єрської доставки. За бажанням також можна сплатити безготівково.

 

Для інших країн:

* грошовий переказ Вестерн Юніон (з відтермінуванням виплати);

Paysend ;

Sendmoney .

***

Після остаточного оформлення замовлення, Вам надсилається автоматичний лист з переліком куплених товарів, їх загальною вартістю, а також реквізитами для оплати. Також реквізити для оплати можемо продублювати на Viber (за його наявності).

Якщо замовлення не оплачується (і не були вказані причини затримки оплати) протягом 5 робочих днів - воно скасовується.

Комплектація замовлення починається ТІЛЬКИ після отримання оплати за товар і відбувається протягом 1-2 днів.

Якщо оплата була зарахована на рахунок в п'ятницю, то відправка відбудеться в понеділок-вівторок, як тільки буде скомплектовано кілька посилок для даного перевізника.

Товар доданий для порівняння.