Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 20 На складі

Надає шкірі гладкість, рівність, м'якість, покращує зовнішній вигляд, робить волосся сильнішим, зволожує шкіру голови, здатний надовго утримувати воду в клітинах, зменшує трансдермальну втрату води, захищає мембрани клітин, покращує переносимість шкірою павів та емульгаторів, усуває подразнення, викликані несприятливою дією пав, усуває подразнення, спричинені несприятливою дією пав.

Наявність: 7 На складі

Активізує кровопостачання, застосовується для поліпшення кольору і вигляду шкіри, має дренажний і зміцнюючий вплив, покращує еластичність і пружність шкіри. Має високі зволожуючі властивості, формує безперервну зволожуючу плівку. Стимулює клітинну міграцію і проліферацію.

Наявність: 36 На складі

Глибоко проникає в клітини епідермісу, забезпечуючи не лише зволожуючий, але й підтягуючий ефект. Незамінна в косметичних антивікових засобах. Рекомендується використовувати після 35 років.

Наявність: 46 На складі

Використовується для приготування екстрактів з чаю, кави, імбиру та інших рослин, які подрібнюють, зволожують та обробляють гліцерином. Значна кількість сортів туалетного мила містить гліцерин, який посилює його миючі властивості, відбілює шкіру та пом'якшує її. Гліцеринове мило сприяє видаленню шкірних пігментів, утворених засмагою.

Наявність: 28 На складі

Прискорює оновлення клітин епідермісу та покращує проникнення інших корисних речовин. Живить шкіру, підсилює метаболічні процеси в клітинах, інтенсивно зволожує. Регулярне застосування сприяє поліпшенню стану та зовнішньому вигляду шкіри, зменшує глибину дрібних зморшок.

Наявність: 12 На складі

Активний зволожувач, відновлює пошкоджений ліпідний шар і фактично "повертає до життя" зневоднену шкіру. В кремі або емульсії для обличчя і / або тіла Ви отримаєте засіб, що створює на шкірі повітропроникну "плівку", яка захищає від зовнішніх негативних впливів, вітру, холоду - справжній порятунок для пошкодженої шкіри будь-якого типу.

Наявність: 34 На складі

Склад натурального зволожуючого фактора підібраний таким чином, щоб забезпечити насичення шкіри вологою. Комплекс допомагає шкірі відновити її природні механізми збереження вологи. Розгладжує дрібні зморшки, усуває відчуття сухості шкіри.

Наявність: 29 На складі

Чинить очищуючу та відбілюючу дію на шкіру. Освіжає, інтенсивно зволожує, пом'якшує й злегка освітлює шкіру, часто використовується в якості компонента очищувальних і зволожуючих косметичних засобів.

Наявність: 30 На складі

Застосовується в засобах для розгладження і регенерації шкіри. Створює захисну плівку на шкірі або волоссі, захищаючи від негативного зовнішнього впливу навколишнього середовища. Часто протеїни рису використовуються в кремах для повік для зняття втоми і напруження.

Наявність: Закінчився
  • Зволожуючий та відновлюючий комплекс рослинного походження, найновіший запатентований компонент, який збільшує запаси вологи та запобігає втраті води шкірою, помітно покращує її структуру та зволоженість.
Товар доданий для порівняння.