Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 13 На складі

Активізує кровопостачання, застосовується для поліпшення кольору і вигляду шкіри, має дренажний і зміцнюючий вплив, покращує еластичність і пружність шкіри. Має високі зволожуючі властивості, формує безперервну зволожуючу плівку. Стимулює клітинну міграцію і проліферацію.

Наявність: 48 На складі

Глибоко проникає в клітини епідермісу, забезпечуючи не лише зволожуючий, але й підтягуючий ефект. Незамінна в косметичних антивікових засобах. Рекомендується використовувати після 35 років.

Наявність: 9 На складі

Прискорює оновлення клітин епідермісу та покращує проникнення інших корисних речовин. Живить шкіру, підсилює метаболічні процеси в клітинах, інтенсивно зволожує. Регулярне застосування сприяє поліпшенню стану та зовнішньому вигляду шкіри, зменшує глибину дрібних зморшок.

Наявність: 16 На складі

Активний зволожувач, відновлює пошкоджений ліпідний шар і фактично "повертає до життя" зневоднену шкіру. В кремі або емульсії для обличчя і / або тіла Ви отримаєте засіб, що створює на шкірі повітропроникну "плівку", яка захищає від зовнішніх негативних впливів, вітру, холоду - справжній порятунок для пошкодженої шкіри будь-якого типу.

Наявність: Закінчився

Чинить очищуючу та відбілюючу дію на шкіру. Освіжає, інтенсивно зволожує, пом'якшує й злегка освітлює шкіру, часто використовується в якості компонента очищувальних і зволожуючих косметичних засобів.

Наявність: Закінчився

Застосовується в засобах для розгладження і регенерації шкіри. Створює захисну плівку на шкірі або волоссі, захищаючи від негативного зовнішнього впливу навколишнього середовища. Часто протеїни рису використовуються в кремах для повік для зняття втоми і напруження.

Товар доданий для порівняння.