Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 33 На складі

Гарно впливає на запалену, комбіновану та жирну шкіру, м'яко дезинфікує і тонізує її, стимулює кровообіг в капілярах, чудово живить, а також заспокоює зони подразнення та запалення.  Нормалізує водний баланс шкіри голови, волосся насичується вологою, стає м'яким і слухняним.

Наявність: 30 На складі

Потужний антибактеріальний засіб (ефективний, в тому числі, проти стрептококів і стафілококів), має сильну імуномодулюючий вплив.  Зменшує підвищену стомлюваність і в'ялість шкіри. Відновлює її енергетичний баланс, створює ефект швидкого підтягування й тонізації. Стимулює, регенерує і освіжає.

Наявність: 25 На складі

Має сильну адсорбуючу активність, тому часто використовується для виведення з організму шлаків і токсинів. Допомагає в профілактиці целюліту. Ефективно зволожує, очищує та дезінфікує шкіру, активізує внутрішньоклітинні процеси, насичує клітини киснем, запобігає їх старінню.

Наявність: 33 На складі

Має протизапальні властивості і позитивно впливає на загоєння ран, порізів і подряпин. Ефективно застосовується в засобах для догляду за запаленою, проблемною шкірою, зокрема при схильності до гнійничкових проблем. Використання в косметичних засобах для волосся покращує його зовнішній вигляд, надає блиску, зміцнюючи структуру та живлячи цибулину волосини.

Наявність: 15 На складі

Нормалізує пігментацію шкіри, ефективний проти вікових пігментних плям, збільшення пігментації та веснянок, також має освітлюючу дію.

Наявність: 5 На складі

Має унікальні антиоксидантні, протизапальні, ранозагоювальні, відновлювальними властивостями.  Сприяє активній регенерації шкіри, її пом'якшенню та живленню. Використовується в засобах після засмаги, дитячій та підліткової косметиці.

Наявність: 25 На складі

Забезпечує нормалізацію обміну білків і ліпідів в шкірі, покращує мікроциркуляцію крові та лімфовідтік, збільшує постачання тканин киснем, стимулює місцевий імунітет, антиоксидантну активність, ліквідує джерела запалення, зменшує шкірну пігментацію, має захисну дію проти агресивного впливу зовнішнього середовища, поліпшує еластичність шкіри та зберігає клітинну вологу.

Наявність: 32 На складі

Зміцнює волосся, зволожує й оздоровлює шкіру голови, стимулює ріст волосся, надає йому фантастичний обсяг та сяючий здоровий блиск, покращує стан шкіри, відбілює і заспокоює подразнену шкіру, надаючи їй м'якість, оживлюючи її, зменшує подразнення, забезпечує зволоження, має  антиоксидантні та заспокійливі властивості.

Наявність: Закінчився

Має тонізуючу дію, знімає запалення і заспокоює подразнену шкіру, має відбілюючий ефект і бореться з передчасним старінням шкіри.  Екстракт білого чаю все частіше стає головним компонентом косметичних засобів, відомі косметичні компанії, такі як ShiseidoDior тощо, широко використовують його в своїх новітніх розробках.

Наявність: Закінчився

Має універсальний вплив на шкіру. Прискорює відновлювальні процеси в шкірі, має зволожуючу й антисептичну дію. Відновлює гідробаланс шкіри. Широко відомий очищуючими і відбілюючими властивостями. Екстракти з квітів і листя лілії використовуються в косметиці для лікування куперозу.

Наявність: Закінчився

Має седативну, освіжаючу, релаксуючу, тонізуючу, антитоксичну й антисептичну дію. Має судинорозширювальний і кровоспинний ефект. Застосовується для відбілювання шкіри, позбавлення від точок і плям на шкірі, обумовлених підшкірними петехіями та іншими кровотечами.

Наявність: Закінчився

Використовується в косметології як засіб, що поліпшує капілярний кровообіг, має м'які очищуючі властивості, пом'якшує шкіру, зменшує алергічні і запалені явища.

Товар доданий для порівняння.