Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 10 На складі

Використовують для сухої, подразненої, чутливої ​​шкіри. Рафінована олія застосовується для лікування ран. Активно використовується при догляді волосся. Застосовується у косметичній промисловості у засобах для догляду за тілом і волоссям. Використовується як масажна олія.

Наявність: 7 На складі

Активно використовується при догляді за волоссям як база для масляної маски. Застосовується у якості масажної олії. Використовується у миловарінні для поліпшення миючих властивостей.

Наявність: 8 На складі

Використовується в косметичній та фармацевтичній промисловості з метою пом'якшення та захисту шкіри, а також як стабілізатор емульсій. Застосовується при виготовленні мила, пральних порошків і свічок.

Наявність: 9 На складі

Використовується в рецептурі багатьох зволожуючих засобів. Має надзвичайно приємну текстуру, яка робить її незамінним компонентом помад та інших засобів для макіяжу. Застосовується в шампунях та ополіскувачах для волосся, зволожує й утримує вологу не лише на поверхні волосся, але й дозволяє боротися з пересушуванням шкіри голови. Має сонцезахисні властивості.

Товар доданий для порівняння.