Активні фільтри

Наявність: 60 На складі

Комплекс спеціально підібраних компонентів поєднує три найважливіші функції для зрілої шкіри - захист, її зволоження та живлення, які спільно працюють, як найпотужніший засіб проти старіння шкіри.

Наявність: 20 На складі

Свіжий аромат для енергійних і життєрадісних чоловіків, схильних обирати мету та досягати її. Належить до родин Фужерні, Квіткові та Мускусні аромати.

Наявність: 24 На складі

Освіжаючий аромат, що несе нотки океанічного бризу та приємної прохолоди. Ідеальний для спекотного літнього дня. Це аромат для чоловіків, який належить до родин Акватичні та Фужерні. 

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат нестримної котячої привабливості. Сміливі тигрові принти в золотисто-бурштинових відтінках випромінюють силу й елегантність, нагадуючи про незвідану дику природу. Відчуйте всі грані таємничого, хижого тваринного аромату. Унісекс, належить до родин Східних ароматів. 

Наявність: 18 На складі

Ніжний, теплий, чуттєвий, вишуканий квітковий аромат. Аналог туалетної води Ange Ou Demon Le Secret Eau de Parfum Givenchy. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових та Квіткових ароматів.

Наявність: 15 На складі

Одурманюючий аромат, який огортає теплим звучанням, глибинною та потужною енергетикою, надає образу свого володаря або володарки владної пристрасності, збуджуючої сили й чарівного притяжіння завдяки неповторній співзвучності вкрай чуттєвих компонентів. Творець аромату висловив у своєму парфумерному шедеврі особливе розуміння східних ароматів, що поєднують нотки гіпнотичних квітів і психоделічної трави. Унісекс, належить до родин Деревних та Ароматичних ароматів. 

Наявність: 20 На складі

Використовуються як повний або частковий замінник жирної фази (ЖФ). Мають здатність до зменшення трансепідермальної втрати вологи. Через їхню низьку в'язкість і відмінну окислювальну стабільність, є ефективними розчинниками і, отже, виступають носіями для жиророзчинних вітамінів і активів.

Наявність: 47 На складі

Натуральна аніонна поверхнево-активна речовина (ПАР), що утворює стабільну, м'яку, дрібнозернисту піну. Дуже м'який миючий, один з найніжніших очищуючих засобів, ідеально підходить для рецептур м'яких піномоючих продуктів з низькою подразнюючою дією, що вкрай актуально для чутливої ​​шкіри. Не сушить.

Наявність: 15 На складі

Аромат втечі від нудьги та повсякдення, щасливої безтурботності, легкого морського бризу, що ніжно куйовдить волосся та насолоди чарівною красою Блакитного берега. Унісекс, належить до родин Фужерних і Деревних ароматів. 

Наявність: 16 На складі

Аніонна ПАРа рослинного походження, отримана з жирних ефірів кокосової та пальмової олій, а також глюкози з кукурудзи, має високі піноутворюючі характеристики. Прекрасно підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу, тому може використовуватись у дитячих косметичних засобах.

Наявність: 8 На складі

"Зелений емульгатор, "масло-у-воді", створений на основі ріпакової олії. Здатний утримувати значну жирну фазу (прибл. 20-40%). Має гарні зволожуючі властивості, емульсії виходять нежирними, швидко всочуються в шкіру, при цьому вона залишається оксамитовою та м'якою. Також має матуючий ефект, тому його можна використовувати в денних кремах. Захищає від фототоксичності сонячних променів.

Товар доданий для порівняння.