Активні фільтри

Наявність: 60 На складі

Комплекс спеціально підібраних компонентів поєднує три найважливіші функції для зрілої шкіри - захист, її зволоження та живлення, які спільно працюють, як найпотужніший засіб проти старіння шкіри.

Наявність: 15 На складі

Свіжий і пряний аромат для чоловіків із нотами амбри, шкіри та мандарина. Він кидає виклик усім правилам і порушує кодекси, додаючи нотку чарівної спокуси. Залита сонцем шкіра з солоним ефектом. Теплий нарочитий аромат на межі екстриму. Солоний імпульс: "тубероза солона", текстурована амбровим деревом. Шкіряна розкіш: акорд "сонячної шкіри", патинований нотами смоли і сосни. Належить до родин Пряних та Деревних ароматів.

Наявність: 20 На складі

Свіжий аромат для енергійних і життєрадісних чоловіків, схильних обирати мету та досягати її. Належить до родин Фужерні, Квіткові та Мускусні аромати.

Наявність: 10 На складі

Натхненний серцем і душею нью-йоркської вечірки, аромат поєднує в собі весь гламурний і грайливий шарм міста хмарочосів. Це свіжий і жіночний аромат, створений на основі яскравих нот рожевого шампанського, персикового цвіту і деревини. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових та Квіткових.

Наявність: 24 На складі

Освіжаючий аромат, що несе нотки океанічного бризу та приємної прохолоди. Ідеальний для спекотного літнього дня. Це аромат для чоловіків, який належить до родин Акватичні та Фужерні. 

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Справжнє втілення елегантності. Харизматичний і природний - позачасовий аромат стилю, який проходить між стилями. Квітковий, свіжий і східний, він має шість граней, які відповідають унікальному вираженню кожної жінки. Бо кожна жінка заслуговує на свій особливий образ. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Східних та Гурманських.

Наявність: 15 На складі

Аромат нестримної котячої привабливості. Сміливі тигрові принти в золотисто-бурштинових відтінках випромінюють силу й елегантність, нагадуючи про незвідану дику природу. Відчуйте всі грані таємничого, хижого тваринного аромату. Унісекс, належить до родин Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 14 На складі

Одурманюючий аромат, який огортає теплим звучанням, глибинною та потужною енергетикою, надає образу свого володаря або володарки владної пристрасності, збуджуючої сили й чарівного притяжіння завдяки неповторній співзвучності вкрай чуттєвих компонентів. Творець аромату висловив у своєму парфумерному шедеврі особливе розуміння східних ароматів, що поєднують нотки гіпнотичних квітів і психоделічної трави. Унісекс, належить до родин Деревних та Ароматичних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Спокусливо п'янкий жіночий аромат. Початкові ноти насиченої адреналіном кави та солодка чуттєвість ванілі переходять у м'якість білих квітів, створюючи стійкий парфум. Ідеально підходить енергійним і сміливим жінкам. Є щось надзвичайно спокусливе, урбаністичне, нічне та яскраве у нотах цього парфума. Ідеальний об'єкт для нескінченних ночей. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Східних і Гурманських. 

Наявність: 10 На складі

Ода чоловічій свободі в деревно-пряному ароматі з чарівним шлейфом. Аромат-антиконформіст, який непідвладний часу. Зустріч потужної сили та елегантності в одному флаконі. Належить до родин Фужерних та Деревних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Цей аромат відповідає своїй назві - щось у ньому пахне кришталевими бризками і шампанським. Чистий, але не різкий, фруктовий, але не приторний. Чудовий свіжий весняний аромат, який відчувається стильним і висококласним. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових і Квіткових.

Наявність: 96 На складі

Призначений для створення катіонних емульсій. Завдяки кондиціонуючим властивостям, чудово підходить для створення різних засобів для волосся: бальзамів, шампунів, ополіскувачів. Креми на його основі, як правило, приємні при нанесенні, залишають відчуття припудреності на шкірі. У засобах для волосся сприяє розплутуванню, полегшуючи розчісування волосся, потовщує волосся, робить його слухняним.

Наявність: 15 На складі

Хвилюючий квітковий аромат, сповнений життя і чуттєвості, натхненний уявною квіткою, що пахне цукерками, або букетом квітів, що стоїть на прилавку магазину морозива в Італії. Класифікується як аромат для жінок і належить до сімейств Фруктові, Квіткові та Гурманські.

Наявність: 20 На складі

Використовуються як повний або частковий замінник жирної фази (ЖФ). Мають здатність до зменшення трансепідермальної втрати вологи. Через їхню низьку в'язкість і відмінну окислювальну стабільність, є ефективними розчинниками і, отже, виступають носіями для жиророзчинних вітамінів і активів.

Товар доданий для порівняння.