Склад: вода очищена, гліцерин рослинний, бета-глюкан, гідролізат пивних дріжджів, екстракти: алое, троянди, софори, молочні протеїни, морський колаген, гідролізат протенов червоної ікри.

Властивості: комплекс спеціально підібраних компонентів поєднує три найважливіші функції для зрілої шкіри - захист, її зволоження та живлення, які спільно працюють, як найпотужніший засіб проти старіння шкіри.

Перша група створює захист від УФ-випромінювання, а також відновлює цілісність клітин після його впливу.

Друга група містить зволожуючі компоненти й антиоксиданти.

Третя група представлена ​​низькомолекулярними пептидами і амінокислотами, які забезпечують клітинам шкіри повноцінне живлення.

Бета-глюкан активізує захисні механізми, сприяючи загоєнню на клітинному рівні, стимулює синтез колагену.

Дріжджовий екстракт визнаний ефективним регенеруючим інгредієнтом. Він забезпечує нормальне функціонування клітин епідермісу і засвоєння шкірою поживних речовин.

Натуральний зволожуючий ефект комплексу забезпечує цілий спектр трав'яних екстрактів: алое, троянди, софори, а також молочних протеїнів. В якості активного антиоксиданту в комплексі використаний екстракт ягід жостеру.

Морський колаген стимулює фібробласти до виробництва власного колагену, збагачує шкіру амінокислотами, запобігає появі та усуває зморшки.

Глибоке живлення шкіри забезпечує гідролізат ікри осетрових риб.

Гідролізат ікри є повністю водорозчинним, що сприяє його значному засвоєнню. Має, крім зволожуючих, живильних, розгладжуючих зморшки, також омолоджуючі, регенеруючі, протизапальні властивості. Шкіра стає чистою, гладкою, пружною і набуває здорового вигляду.

З ікри отриманий живильний комплекс, який складається з протеїнів, амінокислот, мінералів і вітамінів. Такі живильні речовини інтенсивно діють на шкіру, мають сильну судиноукріплюючу дію. Також ікра активізує виробництво колагену, який є частиною стінок і структури клітин, відповідає за міцність шкіри.

Застосування: можна застосовувати як у чистому вигляді, так і у вигляді додатку до косметичних засобів. Не бажано нагрівати вище 40°C. Вводити у водну (ВФ) або активну (АФ) фазу.

Перед застосуванням - обов'язково збовтувати!  Може містити невеликий осад.

Перед застосуванням в чистому вигляді рекомендується протестувати на ліктьовому згині руки.

Рекомендоване дозування:

  • сироватки поживні - 20-35%;
  • тоніки, гелі, креми для зрілої шкіри - 5-7%;
  • маски поживні - 10-15%.

Термін зберігання: до 02.2025 р.

Ukraine
COMO0996

Характеристики

Структура
Рідкий

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.