Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 18 На складі

Покращує кровообіг, зменшує набряклість і важкість у ногах. Сприяє зміцненню, збільшенню тонусу венозних судин, зменшенню проникності капілярів. Рекомендується застосовувати як профілактичний засіб при варикозному розширенні вен, при появі "судинної сіточки". Зменшує почервоніння шкіри, викликане ультрафіолетовим випромінюванням, має антиоксидантну, антибактеріальну, протизапальну дію, захищає шкіру від старіння. Підтягує і освіжає шкіру ніг.

Наявність: 19 На складі

Загоює тріщини і ранки, має бактерицидну дію. Якщо у вас на підошві є лущення, почервоніння, ноги швидко стомлюються - застосовуйте регулярно крем (або гель) з цим комплексом, він дуже швидко позбавить вас від цих проблем: екстракт м'яти охолоджує і освіжає шкіру ніг, квіти календули і чебрець знімають подразнення та  загоюють, зменшують ревматичні й м'язові болі.

Наявність: 18 На складі

Звужує венозні судини, зміцнює венозні стінки, знижує проникність і крихкість капілярів, зменшує утворення тромбів. Сприяє також поліпшенню метаболізму в клітинах і виведенню шлаків з м'язових тканин, перешкоджає запальним процесам, набрякам, болю, важкості в ногах і судомам, при регулярному застосуванні сприяє зменшенню вираженості капілярної сітки (зірочок).

Товар доданий для порівняння.