Склад: вода очищена, гліцерин рослинний, листя гінкго білоба, трава іглиці, босвелія, листя зеленого чаю, листя червоного винограду, гідролізат протеїнів шиітаке, гідролізат протеїнів сої, бета-глюкан, колаген, гідролізат протеїнів мигдалю, біозолото.

Опис: результати наукових досліджень виділяють три основні позитивні клінічні ефекти від застосування екстракту гінкго білоба:

  • регуляція тонусу кровоносних судин, що сприяє поліпшенню кровообігу у всьому організмі;
  • протидія агрегації тромбоцитів, що зменшує ризик утворення тромбів в коронарних артеріях;
  • винятково сильні антиоксидантні властивості, особливо щодо нейтралізації радикалів супероксиду.

Завдяки антиоксидантним властивостям гінкго гальмує процес трансформації холестерину в бляшки та запобігає наступному етапу - звуженню й ущільненню артерій. Завдяки цій властивості він допомагає в лікуванні таких захворювань, як переміжна кульгавість, біль і судоми в ногах.

Іглиця звужує венозні судини, зміцнює венозні стінки, знижує проникність і крихкість капілярів, зменшує утворення тромбів. Вона сприяє також поліпшенню метаболізму в клітинах і виведенню шлаків з м'язових тканин, покращує кровообіг і водно-сольовий обмін, перешкоджає запальним процесам.

Наявність у складі чаю китайського допомагає поліпшити крово- та лимфотік, вивести шлаки і токсини з підшкірної клітковини, зміцнити стінки судин. Зелений чай покращує структуру шкіри і оберігає її від старіння, зменшує зовнішні прояви целюліту та розтяжок.

Комплекс поліфенолів червоного винограду зміцнює венозну стінку, підвищує тонус вен й еластичність дрібних кровоносних судин, забезпечує нормальний відтік крові венами ніг, усуває ознаки поверхневого запалення, набряки, біль, важкість у ногах і судоми, при регулярному застосуванні сприяє зменшенню вираженості капілярної сітки (зірочок).

Протеїни сої та мигдалю містять необхідні амінокислоти, ізофлавони (фітоестрогени), сапоніни. 

Біозолото створює "ефект провідності" для живлення шкіри та підвищує її здатність до поглинання активних компонентів, що входять до складу даного продукту. Також забезпечує тривалий зволожуючий ефект. Активізує кровообіг, стимулює обмінні процеси. Має протизапальну дію.

Отже, добре збалансований склад комплексу ефективний в засобах по догляду за шкірою як самостійно, так і антицелюлітних програмах.

Рекомендоване дозування: ліфтинг-креми, зміцнюючі креми, молочко для тіла, гелі - 5-15%, концентровані сироватки і продукти для професійного масажу - 25-50%. 

Термін зберігання: до 12.2024 р. Зберігати в сухому прохолодному місці в щільно закритому флаконі.

Ukraine
COMN0777

Характеристики

Структура
Рідкий
Фаза використання
Активна
Водна

у цій же категорії

4 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.