Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат нестримної котячої привабливості. Сміливі тигрові принти в золотисто-бурштинових відтінках випромінюють силу й елегантність, нагадуючи про незвідану дику природу. Відчуйте всі грані таємничого, хижого тваринного аромату. Унісекс, належить до родин Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 14 На складі

Одурманюючий аромат, який огортає теплим звучанням, глибинною та потужною енергетикою, надає образу свого володаря або володарки владної пристрасності, збуджуючої сили й чарівного притяжіння завдяки неповторній співзвучності вкрай чуттєвих компонентів. Творець аромату висловив у своєму парфумерному шедеврі особливе розуміння східних ароматів, що поєднують нотки гіпнотичних квітів і психоделічної трави. Унісекс, належить до родин Деревних та Ароматичних ароматів. 

Наявність: 14 На складі

Аромат втечі від нудьги та повсякдення, щасливої безтурботності, легкого морського бризу, що ніжно куйовдить волосся та насолоди чарівною красою Блакитного берега. Унісекс, належить до родин Фужерних і Деревних ароматів. 

Наявність: 14 На складі

Аромат привабливої залежності, звабливого сп'яніння, яке дарує чашка насиченої турецької кави. Композиція розкривається пряною корицею та гіпнотичним мускатним горіхом. А в основі, як на дні витонченої фарфорової філіжанки, плаває кристалізована солодкість карамелізованого цукру. Унісекс, належить до родин Пряних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат ніжного пробудження саду і чарівної гармонії, між реальним і уявним, де зустрічаються мокрі камені, жасмин і кумкват. Це справжня й уявна історія китайського саду. Місце для медитацій, де бездіяльність і роздуми мають спільну природу, де кожен крок звільняє уяву. Унісекс, належить до родин Цитрусових, Квіткових й Ароматичних ароматів. 

Наявність: 13 На складі

Підбадьорливі цитрусові, запашні трави, польові та нічні квіти створюють прозорий, летючий аромат, що дарує блаженний спокій, ніби усамітнення на світлій амальфійській віллі. Це запрошення в середземноморську ідилію, де італійські прибережні трави ароматизують вечірнє повітря. Унісекс, належить до родин Фужерних і Цитрусових ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Свіжий вітерець мандрує крізь місто Грас, що лежить між горами та морем. Містральний вітер з гір, що сповнюється ароматами листя на своєму шляху, змішується з середземноморським повітрям, насиченим морськими бризками. Натхненний цим провансальським бризом, з'явився свіжий акватичний парфум з м'якими переливами ароматичних нот. Унісекс, належить до родин Деревних та Акватичних ароматів. 

Наявність: 13 На складі

Витончений, але водночас теплий і п'янкий, він зігріє та водночас створить загадковий ореол навколо свого власника. Унісекс, належить до родин Пряних, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 14 На складі

Вишуканий сигарний аромат англійського джентльменського клубу, просочений прянощами, класичний аромат із сучасними тенденціями, що створює навколо власника ореол витонченої розкоші та п'янкого тяжіння. Унісекс, належить до родин Пряних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Складний багатогранний потік, що тягнеться від літнього смузі через фруктові ноти і прохолодні квіти до ніжного, розслаблюючого фіналу, який все ще залишається пряним. У цьому ароматі присутня сила та спокій Нілу. Помітне також тепло літа та певна неквапливість. Водночас, особливо на початку, є щось свіже, хрустке, трав'янисте. Він схожий на подорож - різноманітну, приємну на кожному етапі, унікальну, спокійну і дорогоцінну. Вишуканий унісекс для кожного літнього дня. Класифікується як унісекс-аромат і належить до родин Фруктових, Квіткових і Ароматичних.

Наявність: 15 На складі

Вишуканий, глибокий, багатогранний аромат, що ненав'язливо огортає, проникає у весь простір. Є композицією пряних трав, змішаних із димними півтонами. Звучить як загадкова мелодія, яка сповнена чуттєвості, ніжності й водночас сексуальності та відкритості.  Дуже непростий аромат, але однозначно цікавий і статусний. Унісекс, належить до родин Квіткових та Східних ароматів. 

Товар доданий для порівняння.