Фільтр за

Тип аромату

Тип аромату

Парфюмерний дім

Парфюмерний дім

Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат нестримної котячої привабливості. Сміливі тигрові принти в золотисто-бурштинових відтінках випромінюють силу й елегантність, нагадуючи про незвідану дику природу. Відчуйте всі грані таємничого, хижого тваринного аромату. Унісекс, належить до родин Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Одурманюючий аромат, який огортає теплим звучанням, глибинною та потужною енергетикою, надає образу свого володаря або володарки владної пристрасності, збуджуючої сили й чарівного притяжіння завдяки неповторній співзвучності вкрай чуттєвих компонентів. Творець аромату висловив у своєму парфумерному шедеврі особливе розуміння східних ароматів, що поєднують нотки гіпнотичних квітів і психоделічної трави. Унісекс, належить до родин Деревних та Ароматичних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат втечі від нудьги та повсякдення, щасливої безтурботності, легкого морського бризу, що ніжно куйовдить волосся та насолоди чарівною красою Блакитного берега. Унісекс, належить до родин Фужерних і Деревних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Витончений, але водночас теплий і п'янкий, він зігріє та водночас створить загадковий ореол навколо свого власника. Унісекс, належить до родин Пряних, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Вишуканий сигарний аромат англійського джентльменського клубу, просочений прянощами, класичний аромат із сучасними тенденціями, що створює навколо власника ореол витонченої розкоші та п'янкого тяжіння. Унісекс, належить до родин Пряних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Вишуканий, глибокий, багатогранний аромат, що ненав'язливо огортає, проникає у весь простір. Є композицією пряних трав, змішаних із димними півтонами. Звучить як загадкова мелодія, яка сповнена чуттєвості, ніжності й водночас сексуальності та відкритості.  Дуже непростий аромат, але однозначно цікавий і статусний. Унісекс, належить до родин Квіткових та Східних ароматів. 

Товар доданий для порівняння.