Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 15 На складі

Свіжий і пряний аромат для чоловіків із нотами амбри, шкіри та мандарина. Він кидає виклик усім правилам і порушує кодекси, додаючи нотку чарівної спокуси. Залита сонцем шкіра з солоним ефектом. Теплий нарочитий аромат на межі екстриму. Солоний імпульс: "тубероза солона", текстурована амбровим деревом. Шкіряна розкіш: акорд "сонячної шкіри", патинований нотами смоли і сосни. Належить до родин Пряних та Деревних ароматів.

Наявність: 20 На складі

Свіжий аромат для енергійних і життєрадісних чоловіків, схильних обирати мету та досягати її. Належить до родин Фужерні, Квіткові та Мускусні аромати.

Наявність: 24 На складі

Освіжаючий аромат, що несе нотки океанічного бризу та приємної прохолоди. Ідеальний для спекотного літнього дня. Це аромат для чоловіків, який належить до родин Акватичні та Фужерні. 

Наявність: 10 На складі

Ода чоловічій свободі в деревно-пряному ароматі з чарівним шлейфом. Аромат-антиконформіст, який непідвладний часу. Зустріч потужної сили та елегантності в одному флаконі. Належить до родин Фужерних та Деревних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Елегантна та мужня туалетна вода від Lacoste. Свіжий і підбадьорливий аромат для відчуття свободи та безтурботності протягом усього дня. Належить до родин Зелених та Деревних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Сучасний аромат, що характеризується комбінацією крайнощів. Свіжі, елегантні ноти гармонійно поєднуються зі сміливішими, мужніми нотками, створюючи теплий, тонкий і виразний аромат. Належить до родин Квіткових та Деревних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Аромат дивовижної гармонії між атмосферою безладу та хаосу навколишнього світу та спокою і балансу особистого, внутрішнього всесвіту людини. Неймовірне сполучення нот ладану та мирри, які традиційно пахнуть духовно і релігійно, але в Interlude вони були реконструйовані так, щоб відчувати себе сучасними й водночас вишуканими. Чоловічий аромат, належить до родин Деревних та Східних. 

Наявність: 10 На складі

Аромат розшифровує прагнення чоловіків і створює для них концентрат ідеалу в парфумерному флаконі. Перший мигдальний аромат для чоловіків, створений Guerlain на основі трьох виразних акордів: ідеальної свіжості цитрусових, глибокої чуттєвості мигдалю і бобів тонка, і стримуваної мужньої сили кедра з ветивером. Належить до родин Фужерних та Деревних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Свіжий, надзвичайно яскравий водний аромат для чоловіків. Це парфум для динамічних, впевнених у собі, навіть дещо зухвалих чоловіків. Аромат для чоловіків, належить до родин Зелених, Деревних та Акватичних. 

Наявність: 15 На складі

Вишуканий та елегантний чоловічий аромат з вираженими дерев'яними нотками та тонкими амбровими акцентами. Належить до родин Деревних та Східних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Елегантний, пристрасний і дуже емоційний аромат. Належить до ексклюзивної та розкішної лінії, що просуває відомий французький футбольний клуб на додачу до численних пам'ятних речей для фанатів, як-от ручки, запальнички, шкіряні аксесуари та деталі в кольорах Paris Saint-Germain. Належить до родини Фужерних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Забезпечує максимальну впевненість для чоловіка в собі та демонструє активний стиль завдяки свіжій композиції цитрусових, які заряджають енергією, хрусткій есенції морського бризу та мужніх деревних нот. Належить до родин Фужерних та Мускусних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Цей аромат оповідає про взаємини людини і землі, про її скромний і гармонійний діалог зі стихіями та природою. Він відображає зв'язок людини з її витоками, з джерелом її творчої сили. Належить до родин Пряних та Деревних ароматів.

Товар доданий для порівняння.