Активні фільтри

Наявність: 14 На складі

Чудовий, трав'яний і одночасно квітковий аромат, що складається зі свіжих цитрусових верхніх нот, квіткових середніх нот лаванди і троянди, з земляними базовими нотами пачулі та кедра. Ідеально підходить для налаштування на роботу, планомірного пробудження. Унісекс.

Наявність: 14 На складі

Ця суміш ароматичних і ефірних масел легко допоможе вам позбавитися від турбот і розслабитися. Заспокійливий букет свіжозібраних квітів лаванди з соковитими цитрусовими верхніми нотами, добре збалансований з деревними базовими нотами.

Наявність: 11 На складі

Дивовижний і енергійний аромат, що починається з цитрусових нот, далі розкривається квітковим букетом жасмину і лілії, переплітається з зеленню бамбука і деревними тонами.

Наявність: 15 На складі

Ніжний зелений фруктово-квітковий букет з нотами яблук, троянд і жасмину, з солодким деревним і мускусним фоном. Дуже популярний в косметиці, схожі аромати активно використовуються в гелях для душу, шампунях і в спрощеному варіанті навіть в зубних пастах.

Наявність: 18 На складі

Навіть граф Дракула закохався б в цей глибокий аромат! Свіжі цитрусові ноти лайма та шипучі апельсинові гейзери фантастично з'єдналися з соковитими ягодами і глибокими тонами вишні в цьому грайливому ароматі. Зелень листя надає йому насиченість, а базові ванільні ноти додають солодкість.

Наявність: 17 На складі

Цей аромат з'явився завдяки ельфам Санта-Клауса. Чарівний, щасливий і працьовитий ... так можна описати ельфів Санти! Чи готові ви відчути запах, в якому втілилися ці риси характеру? Аромат з чарівного ельфійського горщика - це незвичайна суміш цукерок, льодяників, повітряної кукурудзи та сиропу, з шипучими пряними бульбашками соди, які створюють унікальну магічну верхню ноту. Дивовижне поєднання творчості і чарівництва, які ви ніколи не відчували!

Наявність: 5 На складі

Аромат свіжий, чистий, злегка пудровий. Не надто солодкий, майже ідеальний! Навіть людям, які не люблять квіткові аромати, він сподобається. Використовується в багатьох висококласних парфумах для створення найрозкішніших композицій.

Наявність: 20 На складі

Цей аромат є повним аналогом запаху ефірного масла. Так, у крові дракона теж є свій особливий глибокий смолистий аромат, насичений і стійкий, але не неприємний.

Товар доданий для порівняння.