Синоніми: 1-(2,3,8,8-tetramethyl-1,2,3,4,5,6,7,8-octahydronaphthalen-2-yl) ethanone, Isocyclemone E

Розчинність: у спирті та воді 1,077 мг/л при 25°C. 

Опис: це синтетична ароматична суміш, яка зазвичай використовується в парфумерній промисловості. Вона була створена хіміком команії International Flavors & Fragrances (IFF) Джоном Б. Холом у 1973 році й з тих пір отримала широке застосування в парфумерії завдяки своїм унікальним властивостям.

Iso E Super відомий своїм тонким, оксамитовим і деревним ароматом, який часто описують як "теплий і привабливий". Одна з його основних характеристик полягає в тому, що він має можливість добре поєднуватися з іншими складовими аромату, посилюючи та розширюючи загальний аромат парфуму, не перебиваючи його. Це робить його популярним компонентом багатьох сучасних парфумів і одеколонів.

Крім того, він має здатність створювати феномен, який називається "нюхова адаптація" або "замішання запахів". Це означає, що люди можуть менше помітити присутність аромату після його активного розкриття, але оточуючі все одно можуть відчувати цей аромат. Така властивість чудово себе показує в парфумерії, оскільки він може створити унікальну та інтригуючу ауру навколо власника.

Рекомендоване дозування: від 0,25% до 20%, у середньому 2,5% при створенні парфумерних композицій. При додаванні у вже готові парфумерні композиції - зазвичай 8-10%.  Для додаткової ароматизації готових косметичних засобів використовуйте від 5 до 10 крапель парфумерної молекули залежно від бажаної насиченості запаху.

France
FRAG2196

Характеристики

Тип аромату
Древний
Мускусний
Аромат
Унісекс

у цій же категорії

1 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.