Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 100 На складі

Допомагає захистити шкіру від вільних радикалів, що сприяють передчасному старінню та пошкодженню епітелію. Зменшує почервоніння, подразнення та запалення, пов'язані з різними захворюваннями та пошкодженням шкіри. Сприяє регенерації шкіри та прискорює процес загоєння. Стимулює вироблення колагену. Має зволожуючі властивості, допомагає покращити гідратацію шкіри і запобігти втраті вологи.

Наявність: 49 На складі

Мультимінеральний активний комплекс, що складається з магнію, цинку, міді та кальцію. Стимулює клітинну енергію (АТФ) і загальний обмін речовин (ДНК, білки). Сприяє клітинному оновленню, відновленню життєздатності та свіжості шкіри. Має омолоджувальну дію: гальмує процеси старіння, запобігає утворенню зморщок і надає пружності шкірі.

Наявність: 50 На складі

Використовується як складова ароматизаторів завдяки своєму приємному фруктовому аромату. Допомагає захистити шкіру від окислювального стресу та покращити її загальний вигляд. Надає їй шовковистість та еластичність, стимулює обмін речовин, омолоджує і тонізує, освіжає. Також має протизапальні властивості, корисні для заспокоєння шкіри. Відновлює та прискорює ріст волосся, зменшує його випадіння. Застосовується й у антицеллюлітних засобах.

Наявність: 50 На складі

Відновлює еластичність шкіри, уповільнює процеси старіння, має протизапальні та фотозахисні властивості, активізує кровопостачання та застосовується для покращення кольору й вигляду шкіри, має дренажну та зміцнювальну дію, покращує еластичність і пружність.

Наявність: 30 На складі

Має омолоджуючий, розгладжуючий зморшки, зволожуючий ефект. Сприяє загоєнню ран, підходить для пошкодженої шкіри, з атопічним дерматитом, екземою, при ксерозі. Широко використовується в засобах для волосся: відновлює пошкоджену структуру, захищає від агресивного впливу навколишнього середовища та перепаду температур, має високий ступінь кондиціонування.

Наявність: 74 На складі

Охолоджуюча дія ментолу на шкірні рецептори дозволяє зменшити подразнення та свербіж, наприклад, під час алергії. Широко застосовується у багатьох косметичних засобах  як охолоджуючий, освіжаючий і заспокійливий засіб.

Наявність: 52 На складі

Діє антисептично, антипаразитарно, у невеликих концентраціях (до 10%) - протизапально і кератопластично, сприяючи формуванню клітин епідермісу. У високих концентраціях розчиняє клітини епідермісу, веде до поверхневого лущення шкіри. Сірка має слабку відлущувальну дію, стримує утворення комедонів.

Наявність: 50 На складі

Зв'язує важкі метали, вільні радикали й водночас забезпечує ефект відбілювання. Використовується як біологічно активна добавка в шампунях, а також як комплексоутворювач. Миттєво пом'якшує воду. Стабілізує емульсії.

Наявність: Закінчився

Використовується для запобігання зморшкам, підвищення тонусу шкіри, загоєння та розгладження рубців. Оскільки шкіра втрачає свою пружність з віком, така косметика відмінно живить шкіру необхідними речовинами, які допомагають залишатися в тонусі. Впливає не лише на пружність шкіри, але також сприяє швидкому загоєнню ран і пошкоджень.

Товар доданий для порівняння.