Фільтр за

Тип аромату

Тип аромату

Парфюмерний дім

Парфюмерний дім

Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 18 На складі

Ніжний, теплий, чуттєвий, вишуканий квітковий аромат. Аналог туалетної води Ange Ou Demon Le Secret Eau de Parfum Givenchy. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових та Квіткових ароматів.

Наявність: 20 На складі

Легкий літній аромат для дівчат, що дарує нотки радості, веселощів та чудового настрою. Ідеальний для спекотного літнього дня. Належить до родин Цитрусових та Квіткових ароматів.

Наявність: 17 На складі

Прохолодний, свіжий, ніжний зелений аромат. Аналог туалетної води Green Tea Eau de Parfum Elizabeth Arden. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фужерних та Цитрусових ароматів.

Наявність: 15 На складі

Свіжий деревно-квітковий коктейль для романтичних дівчат, яскравий і сентиментальний, розкривається акордами свіжих фруктів і переходить в теплі деревні тони, які обгортають, наче хмарка. Належить до родин Деревних і Квіткових ароматів.

Наявність: 15 На складі

Квінтесенція світлої радості та спокуси. Промінь сонячного літнього дня в живому, свіжому, квітково-фруктовому ароматі. Належить до родин Фруктових і Квіткових ароматів.

Наявність: 25 На складі

Аромат, що містить легку кислинку, яка надає романтичності та легкості. Належить до сімейства Квіткових. Кожній жінці створює шлейф незабутньої свіжості, чуттєвості. Досить мінливий, змінює свій запах від слабкої кислинки до смачної цукерки. Такий аромат краще підходить романтичним дівчатам, які постійно змінюють свій образ.

Наявність: 12 На складі

Чарівний аромат цих парфумів передає ніжність, делікатність і гармонійну жіночність. Композиція була натхненна шармом нічного Парижа й підкреслює романтичність, чарівність і жіночність його власниці. Належить до родин Фруктових і Квіткових ароматів. 

Наявність: 18 На складі

Аромат, який дивовижно поєднує в собі нотки рок-н-рольного життя з витонченістю та вишуканістю високого стилю будинку Валентино. Класифікується як аромат для жінок та належить до родини Квіткових ароматів.

Товар доданий для порівняння.