Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 10 На складі

Натхненний серцем і душею нью-йоркської вечірки, аромат поєднує в собі весь гламурний і грайливий шарм міста хмарочосів. Це свіжий і жіночний аромат, створений на основі яскравих нот рожевого шампанського, персикового цвіту і деревини. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових та Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Справжнє втілення елегантності. Харизматичний і природний - позачасовий аромат стилю, який проходить між стилями. Квітковий, свіжий і східний, він має шість граней, які відповідають унікальному вираженню кожної жінки. Бо кожна жінка заслуговує на свій особливий образ. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Східних та Гурманських.

Наявність: 15 На складі

Спокусливо п'янкий жіночий аромат. Початкові ноти насиченої адреналіном кави та солодка чуттєвість ванілі переходять у м'якість білих квітів, створюючи стійкий парфум. Ідеально підходить енергійним і сміливим жінкам. Є щось надзвичайно спокусливе, урбаністичне, нічне та яскраве у нотах цього парфума. Ідеальний об'єкт для нескінченних ночей. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Східних і Гурманських. 

Наявність: 15 На складі

Цей аромат відповідає своїй назві - щось у ньому пахне кришталевими бризками і шампанським. Чистий, але не різкий, фруктовий, але не приторний. Чудовий свіжий весняний аромат, який відчувається стильним і висококласним. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Хвилюючий квітковий аромат, сповнений життя і чуттєвості, натхненний уявною квіткою, що пахне цукерками, або букетом квітів, що стоїть на прилавку магазину морозива в Італії. Класифікується як аромат для жінок і належить до сімейств Фруктові, Квіткові та Гурманські.

Наявність: 15 На складі

Момент кришталево-прозорої насолоди, що дарує спогад про освіжаючий літній дощ увечері чудового сонячного дня. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Зелених і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Елегантний і гарний аромат, який стане прекрасним доповненням до будь-якої парфумерної колекції та подарує вам квітково-свіжий ароматичний букет. Аромат для жінок, належить до родин Фруктових і Квіткових ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Яскравий, світлий і водночас ніжний аромат, що огортає чарівним серпанком, смачний фруктово-квітковий - для сучасних жінок. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Зелених і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Теплий і чуттєвий східно-квітковий аромат. Відображає пристрасну жінку, сповнену впевненості, яка керує своєю долею, жінку, яка сяє так, ніби вона безмежно закохана. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Мускусних, Деревних та Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Це чарівне поєднання свіжості, деревини, прозорості та сяйва, що переносить вас у царство чистого блаженства. Цей аромат втілює образ сучасної жінки, любительки трендів і моди, відомої своєю природністю і вишуканістю. У ньому поєднані витонченість, елегантність і водночас спонтанність, непередбачуваність. Це нова концепція, гра в чисту спокусу, де головним елементом є стриманість, а найкращим доповненням до неї - тонкий аромат парфумів. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Пряних, Квіткових і Східних.

Наявність: 20 На складі

Легкий літній аромат для дівчат, що дарує нотки радості, веселощів та чудового настрою. Ідеальний для спекотного літнього дня. Належить до родин Цитрусових та Квіткових ароматів.

Наявність: 14 На складі

Аромат присвячений молодим жінкам, які насолоджуються життям. Життєрадісна, динамічна та сповнена ентузіазму парфумерна композиція. Красу природи та її динаміку прекрасно передають червоний і помаранчевий кольори, що відображають ентузіазм і оптимізм. Це чиста есенція щастя - справжнього, нестримного і повного. Сучасна шипрово-квітково-деревна композиція створила оду дружбі та щастю, позитивній енергії та вибуху яскравих барв. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Шипрових і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Свіжий деревно-квітковий коктейль для романтичних дівчат, яскравий і сентиментальний, розкривається акордами свіжих фруктів і переходить в теплі деревні тони, які обгортають, наче хмарка. Належить до родин Деревних і Квіткових ароматів.

Наявність: 15 На складі

Надзвичайний аромат, оскільки йому вдається бути легким і спокусливим, водночас маючи оригінальний почерк. Чуттєвий, але не нав'язливий. Це композиція, яка об'єднує контрасти, перетворюючи знакові квіткові ноти на привабливий, безпрецедентний і загадковий ансамбль. Він ніби створює чарівну квітку, якої не існує. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Аромат уособлює глибоку чуттєвість і спокусливість. Багатий і розкішний, він полонить серце і душу кожного, хто перебуває поруч. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Східних і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Яскраве, весняне поєднання іскристих бризок екзотичних кольорів та дорогоцінних крапель стиглих, соковитих фруктів. Цей запах вибирають юні леді, які вміють користуватися розкішними аксесуарами і розуміються на мистецтві спокуси. З цією туалетною водою жінка завжди загадкова та чарівна. Ідеальне поєднання натуральних та природних компонентів робить кожну леді справжньою імператрицею. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Квіткових і Акватичних.

Наявність: 1 На складі

Сяюче світло, що прорізає темряву та відкидає таємничі тіні - безтурботний богемний дух, прелюдія до темного танцю, що є опівнічним плодом. Казка продовжується гострим ритмом екзотичних і чуттєвих квітів. Аромат, оповитий чарівною таємничістю, рухається від світанку до заходу сонця і в глибоку темряву ночі. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Східних і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Натхненний неповторним паризьким стилем, цей аромат - гімн свободі та коханню, втілення елегантності та привабливості, запрошення до радості життя та непокірності. Характерний шлейф на знак поваги до троянди. Троянда на замовлення, вишита найкрасивішими чорними нотами парфумерії. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових та Квіткових.

Товар доданий для порівняння.