Лідери продажів

Наявність: 8 На складі

Застосовують в хімічній, текстильній, миловарній та багатьох інших промислових галузях. На шкірі людини викликає сильні опіки, особливо небезпечне потрапляння в очі.

Наявність: 14 На складі

Активно застосовується для догляду за волоссям в якості бази для олійної маски. Використовується як масажна олія. Застосовується в миловарінні для поліпшення миючих властивостей.

Наявність: Закінчився

Використовується в скрапбукінгу, для декорування будинку та предметів інтер'єру, флористики. Злегка "паперова" фактура гарно контрастує з іншими поверхнями: металом, мохом, травою, гладким папером, тканиною. Незамінна для створення еко-стилю.

Наявність: 100 На складі

Аніонна рослинна поверхнево-активна речовина, отримана з кокосової олії з високими піноутворюючими характеристиками. Використовується для виготовлення твердого сухого шампуню. Це інноваційний, екологічно чистий, висококонцентрований продукт. 100 г плитки шампуню вистачає на 70-80 застосувань. Не містить консервантів, не потребує додатової упаковки і його дуже зручно брати з собою.

Наявність: 39 На складі

Має чудові пом'якшувальні, живильні та протизапальні властивості. Засоби з бджолиним воском покращують стан шкіри, а також сприяють якнайшвидшому загоєнню різних ушкоджень (запалення, ранки, опіки тощо).

Наявність: 41 На складі

Використовується в косметичній і фармацевтичній промисловості з метою пом'якшення та захисту шкіри, а також, як стабілізатор емульсій. Застосовується при виготовленні мила, пральних порошків і свічок.

Наявність: 50 На складі

Аніонна рослинна поверхнево-активна речовина, отримана з кокосової олії з високими піноутворюючими характеристиками. Чудово підходить для виготовлення твердого шампуню. Ніжна для шкіри й очей, прекрасний піноутворювач у жорсткій і м'якій воді, біорозкладана. Ідеально підходить для твердого очищуючого мила та замутнених або перламутрових шампунів, гелів для душу та лосьйонів.

Товар доданий для порівняння.