Лідери продажів

Наявність: 13 На складі

Застосовують в хімічній, текстильній, миловарній та багатьох інших промислових галузях. На шкірі людини викликає сильні опіки, особливо небезпечне потрапляння в очі.

Наявність: Закінчився

Активно застосовується для догляду за волоссям в якості бази для олійної маски. Використовується як масажна олія. Застосовується в миловарінні для поліпшення миючих властивостей.

Наявність: 50 На складі

"Зелений" консервант, основу якого складають ідентичні натуральним компоненти, спеціально створений для використання в органічній косметиці. Дозволений для використання в усьому світі для косметичних засобів, що не змиваються, а також змиваються.

Наявність: 19 На складі

Використовується в косметичній і фармацевтичній промисловості з метою пом'якшення та захисту шкіри, а також, як стабілізатор емульсій. Застосовується при виготовленні мила, пральних порошків і свічок.

Наявність: Закінчився

Має м'який кератолітичний вплив. Поверхня шкіри після застосування комплексу вирівнюється, дрібні зморшки та пігментні плями зникають. При цьому завдяки рН близькому до рН шкіри, комплекс не викликає опіків. Він позитивно впливає на кровоносні судини - стінки судин стають еластичними, при цьому капілярна сіточка стає менш помітною.

Наявність: 20 На складі

Комплекс спеціально підібраних компонентів поєднує три найважливіші функції для зрілої шкіри - захист, її зволоження та живлення, які спільно працюють, як найпотужніший засіб проти старіння шкіри.

Наявність: 16 На складі

Використовують, в першу чергу, для сухої шкіри. Завдяки здатності відновлювати пошкоджені клітини, прискорює зникнення невеликих косметичних дефектів (невеликих шрамів, наслідків вугрової висипки, фурункульозу тощо), запобігає появі зморшок, допомагає усувати післяпологові розтяжки, добре загоює і тонізує.

Наявність: 20 На складі

Чудовий косметичний засіб. З давніх-давен використовується для догляду за волоссям, бровами, віями і шкірою обличчя. Не утворює плівку, що не висихає, і при цьому чудово вбирається та легко наноситься. Бореться з дрібними зморшками. Підходить для догляду за ніжною шкірою повік і використовується для кращого росту вій. Добре прибирає пігментні плями і відбілює шкіру.

Наявність: 20 На складі

Має протизапальну, зволожуючу, антиоксидантну, тонізуючу дію. Олія підходить для щоденного догляду за обличчям, руками і волоссям. Гарний живильний засіб для шкіри, який сприяє її омолодженню та підвищенню пружності, профілактиці та усуненню зморшок, а також пом'якшенню огрубілих ділянок.

Наявність: Закінчився

Емульгатор, що дозволяє створити якісний кондиціонер для волосся, який буде досить м'яким, з гарною структурою та прекрасним кондиціонуючим ефектом.

Товар доданий для порівняння.