Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 20 На складі

Комплекс спеціально підібраних компонентів поєднує три найважливіші функції для зрілої шкіри - захист, її зволоження та живлення, які спільно працюють, як найпотужніший засіб проти старіння шкіри.

Наявність: Закінчився

Знімає свербіж і знижує запалення шкіри, допомагає впоратися з алергічними проявами. Має пом'якшувальну, заспокійливу та захисну дію на суху і гіперчутливу шкіру. Креми для рук і тіла, що містять вівсяне молочко, ефективно пом'якшують шкіру. Сприятливо впливає на стан волосся, особливо, пошкодженого з посіченими кінчиками.

Наявність: Закінчився

Використовується для запобігання зморшкам, підвищення тонусу шкіри, загоєння та розгладження рубців. Оскільки шкіра втрачає свою пружність з віком, така косметика відмінно живить шкіру необхідними речовинами, які допомагають залишатися в тонусі. Впливає не лише на пружність шкіри, але також сприяє швидкому загоєнню ран і пошкоджень.

Наявність: 9 На складі

Прискорює оновлення клітин епідермісу та покращує проникнення інших корисних речовин. Живить шкіру, підсилює метаболічні процеси в клітинах, інтенсивно зволожує. Регулярне застосування сприяє поліпшенню стану та зовнішньому вигляду шкіри, зменшує глибину дрібних зморшок.

Наявність: Закінчився

Має чудові зволожуючі властивості, підсилює захисні функції шкіри та сприяє її детоксикації. Наявність вітамінів В1, В2, В5, В6 забезпечує живлення шкіри, її клітинну активність. Захищає від зовнішніх впливів і від старіння за допомогою вітаміну А. Шкіра відновлює і активізує свої захисні функції.

Наявність: 7 На складі

Поєднує в собі антивіковий захист і необхідний рівень зволоження для шкіри. Кераміди захищають шкіру від втрати вологи, покращують її еластичність і тонус для обличчя, шиї та декольте. Зменшує видимість зморшок, повертає шкірі її природну здатність протистояти зовнішнім впливам навколишнього середовища.

Наявність: Закінчився

Має м'який кератолітичний вплив. Поверхня шкіри після застосування комплексу вирівнюється, дрібні зморшки та пігментні плями зникають. При цьому завдяки рН близькому до рН шкіри, комплекс не викликає опіків. Він позитивно впливає на кровоносні судини - стінки судин стають еластичними, при цьому капілярна сіточка стає менш помітною.

Наявність: 2 На складі

Має омолоджуючий, розгладжуючий зморшки, зволожуючий ефект. Сприяє загоєнню ран, підходить для пошкодженої шкіри, з атопічним дерматитом, екземою, при ксерозі. Широко використовується в засобах для волосся: відновлює пошкоджену структуру, захищає від агресивного впливу навколишнього середовища та перепаду температур, має високий ступінь кондиціонування.

Наявність: 27 На складі

Звужує венозні судини, зміцнює венозні стінки, знижує проникність і крихкість капілярів, зменшує утворення тромбів. Сприяє також поліпшенню метаболізму в клітинах і виведенню шлаків з м'язових тканин, перешкоджає запальним процесам, набрякам, болю, важкості в ногах і судомам, при регулярному застосуванні сприяє зменшенню вираженості капілярної сітки (зірочок).

Товар доданий для порівняння.