INCI: Elastin

Склад: вода очищена, гліцерин рослинний, 5% розчин еластину з дерми травоїдних риб.

Опис: еластин - структурний білок, присутній в еластичній тканині людини, багато в чому визначає пружність шкіри. За властивостями близький до колагену. Синтезується в організмі фібробластами. З віком синтез еластину знижується, що призводить до зменшення пружності й еластичності шкіри. Застосовується для запобігання зморшкам, підвищення тонусу шкіри, загоєння та розгладження рубців.

Нерозчинний білок, який становить основну частину еластичних волокон у тканинах тварин. Більшість волокон еластину можна знайти в сухожиллях, легенях і кровоносних судинах. Містить спеціальні амінокислоти та сполуки, гліцин і пролін, які впливають на наш організм.

Цей протеїн складається з клітин, як і сполучна тканина, яка є гнучкою, як каучук, і, таким чином, забезпечує її стійкість. З віком еластину в шкірі стає менше, це цілком природний процес. На швидкість втрати еластину можуть також впливати куріння, стрес або гормональні зміни.

Щоб забезпечити потребу шкіри в еластині, багато косметичних фірм розробило косметику зі вмістом цього протеїну. Косметичні засоби багатьох компаній містять колаген – протеїн, подібний до еластину. Колаген є речовиною, яка впливає на шкіру обличчя і розгладжує дрібні зморшки.

Оскільки шкіра втрачає свою пружність з віком, така косметика відмінно живить необхідними речовинами, які допомагають залишатися їй підтягнутою. Він впливає не лише на пружність шкіри, але також сприяє швидкому загоєнню ран і пошкоджень шкіри.

Рекомендоване дозування: креми - до 2%; маски та сироватки - до 15-25%.

Еластин безпечний, не викликає алергічних реакцій.

Термін зберігання: до 11.2022 р. Зберігати в сухому прохолодному місці в щільно закритому флаконі.

Ukraine
COMO0696

Характеристики

Структура
Рідкий
Фаза використання
Активна

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.