Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 88 На складі

Активний компонент проти старіння шкіри, виділений з морських водоростей, зібраних в тропічних водах біля узбережжя Бразилії. Сучасний стимулятор пружності шкіри, розгладжує зморшки, розслабляючи мімічні м'язи. Заповнює їх, стимулюючи синтез колагену і еластину - відновлює епідермальну матрицю.

Наявність: 69 На складі

Високоефективний біомімічний пептид, що відноситься до сімейства пальмітоїл пентапептиду. Він здатний зменшити появу зморшок зсередини, в результаті чого шкіра стає гладкішою. Стимулюючи головні компоненти матриксу шкіри та дермально-епідермального з'єднання, пептид забезпечує оптимальну будову тканини. Зменшення зморшок відбувається в тривимірному просторі.

Наявність: 48 На складі

Унікальний косметичний актив, який покращує мікроциркуляцію крові в шкірі голови, а також бореться з атрофією фолікулів, викликаною впливом дигідротестостерону та старінням фолікулів. Зменшує випадання волосся, пробуджує сплячі фолікули, покращує стан і омолоджує коріння волосся.

Наявність: 1 На складі

Унікальний компонент, що впливає на генетичні механізми, відповідальні за довговічність клітин шкіри і гармонійну взаємодію між ними. Збільшує тривалість життя клітин епідермісу, зменшує вразливість від зовнішніх факторів, знижує кількість і глибину зморшок. На сьогодні - найдосконаліший механізм відновлення молодості. За спостереженнями, шкіра стає молодшою на 11 років.

Товар доданий для порівняння.