INCI: Glycerin, Butylene Glycol, Aqua, Сarbomer, Polisorbat-20, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-3

Зовнішній вигляд: прозора безбарвна рідина.

Розчинність: у воді.

Консервант: відсутній.

Опис: активний компонент проти старіння шкіри, виділений з морських водоростей, зібраних в тропічних водах біля узбережжя Бразилії. Сучасний стимулятор пружності шкіри, розгладжує зморшки, розслабляючи мімічні м'язи. Заповнює їх, стимулюючи синтез колагену і еластину - відновлює епідермальну матрицю.

Містить матрикіни, є месенджером регенерації та реструктуризації шкіри. Вони активують синтез макромалекул позаклітинного матриксу, що забезпечує ефективний вплив проти зморшок і пошкоджень шкіри, викликаних старінням.

Молекули-посередники, матрикіни, здатні регулювати клітинну активність. Вони взаємодіють зі специфічними рецепторами для активації певних генів, включених в процес оновлення позаклітинного матриксу та клітинного росту. З віком ці механізми поступово слабнуть.

Це комплекс, вражаюча дія якого базується на роботі двох колагенутворюючих пептидів (пальмітол олігопептиду та пальмітол тетрапептиду-3). Вони з'єднують рецептори в тканинах шкіри, синтезуються і стимулюють виробництво шкірою природного колагену, фібронектину та гіалуронової кислоти, допомагають шкірі активувати здатність відновлювати еластичність, зміцнювати її внутрішню структуру, тому глибокі та дрібні зморшки зникають.

У клінічних випробуваннях доведено, що використання Matrixyl 3000 ™ призводить на:

33% до зниження кількості зморшок;

23% до зменшення глибини зморшок;

20% до розгладження зморшок.

Властивості:

  • покращує еластичність шкіри, збільшує її тонус;
  • зменшує кількість і глибину зморшок;
  • відновлює природне виробництво шкірою колагену та гіалуронової кислоти;
  • забезпечує видимий ефект підтягнутої, молодшої ​​шкіри.

Застосування: в засобах антивікового догляду: кремах, сироватках, масках.

Рекомендоване дозування: зазвичай 3%. Використовувати у ВФ, не перевищуючи дозволену межу нагрівання, або в уже готовій теплій емульсії АФ. Не нагрівати більше за 40°С.

Термін зберігання (ретест): до 03.2025 р Рекомендується зберігати при температурі від +4 до + 7°С. Не заморожувати! Не перегрівати!

Sederma (FR)
ACTA2022

Характеристики

Структура
Рідкий

у цій же категорії

2 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.