Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 96 На складі

Призначений для створення катіонних емульсій. Завдяки кондиціонуючим властивостям, чудово підходить для створення різних засобів для волосся: бальзамів, шампунів, ополіскувачів. Креми на його основі, як правило, приємні при нанесенні, залишають відчуття припудреності на шкірі. У засобах для волосся сприяє розплутуванню, полегшуючи розчісування волосся, потовщує волосся, робить його слухняним.

Наявність: 87 На складі

Вже готовий ДМС-крем, який можна наносити на шкіру нічого не додаючи, а можна додати ті активи, які вам потрібні й отримаєте власний крем, який підійде особисто вам. На базі цього продукту можна приготувати крем без використання емульгаторів. У ДМС можна додавати будь-які ліпофільні або гідрофільні компоненти. Приймає в себе до 50% гідрофільних компонентів і до 30% олій.

Наявність: 8 На складі

"Зелений емульгатор, "масло-у-воді", створений на основі ріпакової олії. Здатний утримувати значну жирну фазу (прибл. 20-40%). Має гарні зволожуючі властивості, емульсії виходять нежирними, швидко всочуються в шкіру, при цьому вона залишається оксамитовою та м'якою. Також має матуючий ефект, тому його можна використовувати в денних кремах. Захищає від фототоксичності сонячних променів.

Наявність: 98 На складі

Емульгатор, що дозволяє створити якісний кондиціонер для волосся, який буде досить м'яким, з гарною структурою та прекрасним кондиціонуючим ефектом.

Наявність: 89 На складі

Використовується в косметиці як емульгатор "олія/вода", диспергатор, розчинник, зв'язувальний агент і загущувач для парфумерних композицій. Найкраще його використовувати як додатковий емульгатор.

Наявність: 50 На складі

Емульгатор з натуральним складом, сумісний з широким спектром косметичних інгредієнтів, дозволяє гнучко регулювати в'язкість і структуру косметичних засобів. Дає змогу створювати продукти з різною текстурою, від легкої та текучої до насиченої та кремоподібної. Надає кремам і лосьйонам розкішної, шовковистої текстури, забезпечуючи приємні відчуття. Має пом'якшувальні властивості, які допомагають зволожити та зм'якшити шкіру, що актуально в засобах для пошкодженої, чутливої шкіри, потребуючої відновлення та м'якого живлення. Також підходить для використання у дитячій косметиці та сонцезахисних серіях.

Наявність: 38 На складі

Новий продукт на ринку гелеутворювачів та емульгаторів, суміш полімеру та лецитину. Загущувач, підходить для стабілізації та загущення кремів. Добре всочується у шкіру. Регулятор в'язкості, гелеутворювач і водночас містить  лецитин, який надає йому емульгуючі властивості, створює відчуття оксамитової шкіри та прибирає липкість. Працює як система доставки компонентів у глибокі шари епідермісу.

Наявність: 50 На складі

Гіпоалергенний і некомедогенний емульгатор, чудово підходить для жирної шкіри зі схильністю до акне і чоловічої шкіри. Надає кремам швидке поглинання і відчуття легкості для шкіри. Емульсії виходять такими, що легко розподіляються та швидко вбираються. Роблять шкіру м'якою, але не жирною та не блискучою, має матуючий фінішний ефект. Завдяки тривалому гідратуючому ефекту, підходить для засобів догляду за тілом, і забезпечує тривале відчуття комфорту. Також підходить для створення тональних основ з ніжною, легкою структурою та матуючим ефектом.

Наявність: 84 На складі

Неіоногенний емульгатор нового покоління з натуральною основою. Застосовується для створення пластичних емульсій і забезпечує найніжнішу структуру кремів. Широку популярність заслужив завдяки своїй універсальності, стійкості та сумісності з катіонними й аніонними ПАРами. Успішно утримує вологу і запобігає пересиханню шкіри.

Наявність: 98 На складі

"Зелений" емульгатор, який отримують із біомаси рослин. За своїми властивостями близький до свого старшого родича, Montanov 68. Емульсії виходять легші, рідші, текучі, з "рідкими кристалами", аж до використання в спреях. Переважно застосовується для створення емульсій легкої та рідкої консистенції.

Наявність: 96 На складі

Cтворює стабільні емульсії, а дерматологічна сумісність дозволяє бути ключовим елементом у косметичних засобах для чутливої ​​та проблемної шкіри. Ідеально використовується у рецептурах для вікової шкіри, яка втратила тонус та еластичність. Покращує проникнення активних компонентів у глибші шари шкіри.

Наявність: 20 На складі

Універсальний емульгатор, який цінується за його природне походження, дружні до шкіри властивості та здатність стабілізувати формули, пропонуючи при цьому додаткові переваги, такі як зволоження та вкрай приємні тактильні відчуття.

Наявність: 12 На складі

Допомагає зробити шкіру м'якішою, гладкою, насиченою вологою. Має протизапальний і антибактеріальний вплив на шкіру. Використовується в кремах, шампунях та інших косметичних засобах як загусник і стабілізатор; як зволожуюча добавка в кремах і лосьйонах; як загусник у зубних пастах; як кондиціонуючий компонент в шампунях.

Наявність: 17 На складі

Використовується в кремах, лосьйонах, шампунях, гелях, солі та бомбочках для ванни. У поєднанні з лимонною кислотою в бомбочках для ванн дає ефект бурління, в суміші з водою і гуаровою каміддю може застосовуватися як гель для душу.

Наявність: 36 На складі

Глибоко проникає в клітини епідермісу, забезпечуючи не лише зволожуючий, але й підтягуючий ефект. Незамінна в косметичних антивікових засобах. Рекомендується використовувати після 35 років.

Наявність: 45 На складі

Універсальний компонент у косметиці, що впливає на текстуру, структуру, стабільність та ефективність різноманітних косметичних засобів, і водночас ніжний, щадний для шкіри з певним зволожуючим впливом. Найчастіше використовується як загусник у рецептурах. Збільшує в'язкість продукту, надаючи йому потрібну консистенцію, а також чудово працює як додатковий стабілізатор.

Наявність: 18 На складі

Використовується як стабілізатор емульсій, роз'єднувальний агент для твердих, гелеподібних розчинників. При виробництві косметичних засобів входить до складу зубних паст, пральних порошків і кремів. Допомагає зробити шкіру більш м'якою, гладенькою, насиченою вологою; має протизапальну та антибактеріальну дію.

Наявність: 20 На складі

Карбомер - полімер, похідний від акрилової кислоти. У косметології використовується його властивість при з'єднанні з водою утворювати стійкі прозорі гелі, в результаті чого виходить загущувач для кремів, гелевих засобів, шампунів.  Має зволожуючу дію, освіжає та заспокоює шкіру.

Наявність: 19 На складі

Емолент, гарний загущувач для різних косметичних засобів з водною та безводною складовою. Збільшує в'язкість, структуру та стабільність піни в шампунях, має кондиціонуючі властивості, утримує вологу та полегшує проникнення активів у шкірний покрив. Стабілізує емульсії.

Товар доданий для порівняння.