Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: 18 На складі

Має виражену протизапальну, заспокійливу, ранозагоювальну дію. Зменшує розширені пори, попереджає прояви постакне, нормалізує процес утворення сала. Завдяки дії морських мінералів, шкіра очищується та дезінфікується. Маска зменшує подразнення, пом'якшує шкіру. Діє заспокійливо на запальні процеси на тілі.

Наявність: 20 На складі

Зменшує подразнення, перешкоджає випаровуванню вологи з поверхні шкіри та сприяє її глибокому зволоженню, запобігає негативному впливу навколишнього середовища. Рекомендується для швидкого загоєння та заспокоєння комбінованої шкіри, тонізації сухої.

Наявність: 20 На складі

Істотно вирівнює колір обличчя та запобігає утворенню вікової пігментації. Пригнічує синтез меланіну, що забезпечує освітлення та освіження відтінку шкіри.

Наявність: 20 На складі

Має виражений ліфтінговий, моделюючий ефект, підвищує тонус й еластичність шкіри, покращує проникнення активних інгредієнтів. Має дренажний вплив, покращує відтік крові та лімфи, сприяє розсмоктуванню застійних плям, регенерує шкіру, омолоджує.

Наявність: 5 На складі

Використовується з метою "пробудження" прихованих резервів і відновлення фізіологічних процесів шкіри для досягнення видимих ​​результатів. Шкіра повертається до стану молодості та переживає епоху відродження. Мінерали та вітаміни, що містяться в ікрі, стимулюють регенерацію клітин шкіри, активізують обмін речовин і навіть блокують дію вільних радикалів.

Наявність: 20 На складі

Добре живить, зволожує, має антиоксидантні властивості завдяки вітаміну С. Одна з найефективніших масок для антивікових процедур.  Поєднання таких компонентів як ацерола, вітамін С і альгінат, обумовлює інтенсивну антивікову та регенеруючу дію, надає шкірі обличчя сяяння.

Наявність: 20 На складі

Має антиоксидантні, антисептичні властивості, містить вітамін С, полісахариди, які добре впливають на мікроциркуляцію крові, зменшує пігментацію та покращує структуру шкіри, активно зволожує.

Наявність: 20 На складі

Застосовується для моделювання овалу обличчя, активного ліфтингу, зволоження та тонізації шкіри. Стимулює кровообіг, зміцнює стінки капілярів, зволожує, насичує вітамінами, підвищує тонус і надає пружності.

Наявність: 20 На складі

Запобігає віковим змінам шкіри, глибоко зволожує, відновлює втомлену й ослаблену шкіру, зменшує подразнення та підвищену чутливість. Має виражену зміцнюючу та зволожуючу дію.

Наявність: 19 На складі

Має зволожуючу, виражену зміцнюючу і підтягуючу дію. За рахунок м'яких відлущуючих властивостей, прискорює оновлення шкіри, розгладжує шкіру. Має виражений ліфтинг-ефект.

Наявність: 20 На складі

Зменшує ознаки старіння та втоми, стимулює вироблення колагену й підвищує пружність шкіри. Покращує структуру шкіри, зменшує глибину зморшок й уповільнює появу нових. Ефект ліфтингу й омолодження буде помітний з першої процедури. Створює відчуття підтягнутості шкіри протягом тривалого часу.

Наявність: 20 На складі

Нормалізує мінеральний баланс шкіри, очищає пори, забираючи небажаний жирний блиск, розгладжує дрібні зморшки. Використання такої маски зніме напруження, поліпшить кровообіг і нормалізує обмінні процеси в шкірі обличчя. Має антиоксидантну, лифтингову та зволожуючу дію.

Наявність: 18 На складі

Має інтенсивний антивіковий і регенеруючий вплив, зволожує, надає шкірі обличчя сяяння, має пролонгований ефект омолодження. Маска розгладжує шкіру, зменшує набряклість, сприяє відновленню контуру обличчя. Протизапальна дія вітаміну Е робить його незамінним у догляді для чутливої ​​та ніжної шкіри.

Наявність: 19 На складі

Зволожує, відновлює та запобігає втраті вологи шкірою, зменшує запалення та почервоніння. Миттєво зволожує шкіру, покращуючи колір обличчя! Відновлює гідроліпідну мантію, забезпечує пролонговану гідратацію. Розгладжує і підтягує шкіру, зменшує глибину зморшок. Сприяє глибшому проникненню активних інгредієнтів.

Наявність: 18 На складі

Зволожує, покращує стан гідроліпідного шару шкіри, водночас насичуючи його киснем; забезпечує антисептичну дію, швидке загоєння, регенерацію тканин, відновлює кислотно-лужний баланс, зміцнює капіляри та судини, має заспокійливий ефект, захищає від впливу зовнішніх факторів, сприяє утворенню колагену й еластину.

Наявність: 5 На складі

Надзвичайно ніжна маска, яка при розведенні нагадує шампанське, при зустрічі зі шкірою створює гру бульбашок. Чудово підходить для завершення омолоджуючої експрес-програми. Шампанське сприяє очищенню та тонізації шкіри. Зволожує обличчя, повертаючи пружність і гарний колір.

Наявність: 20 На складі

Енергетичний експрес-догляд. Завдяки стимулюючому коктейлю, що входить до складу, обличчя миттєво наповнюється сяйвом і світлом. Зменшує подразнення та напруження, викликані стресом і втомою. Після використання маски обличчя виглядає здоровішим, свіжішим, шкіра відразу прокидається, підтягується, приходить в тонус. Має протинабрякову дію.

Наявність: 20 На складі

Використовується для зволоження сухої шкіри, поліпшення кольору обличчя. Містить велику кількість гамма-ліноленової кислоти, яка має протизапальну дію, служить основним джерелом для синтезу фосфоліпідів, що забезпечують побудову клітинних мембран.

Товар доданий для порівняння.