Peel off Superhydrating mask

Склад: альгінат, алое вера, морський колаген.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, на ділянки тіла 150-200 г, навколо очей 8-10 г, для бюста 20-40 г.

Підходить: для будь-якого типу шкіри, особливо для сухої, зневодненої та чутливої.

Опис: чудово зволожує, покращує стан гідроліпідного шару шкіри, водночас насичуючи його киснем. Забезпечує антисептичну дію, швидке загоєння, регенерацію тканин, відновлює кислотно-лужний баланс, зміцнює капіляри і судини, знімає запалення, сприяє швидкому загоєнню мікротріщин, має заспокійливий ефект, захищає від впливу зовнішніх факторів, сприяє оновленню шкіри та дає необхідний матеріал для побудови білків шкіри, сприяє утворенню колагену й еластіну. Ефективно зволожує та живить суху шкіру обличчя і тіла. Морський колаген активно стимулює оновлення клітин. Підтримує водний баланс сухої шкіри, зменшує глибину зморшок. Сприяє зміцненню шкіри обличчя та тіла.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 05.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM0144

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Для тiла
Вік
20+
25+
30+
35+
40+
45+
50+
55+
Тип маски
відновлююча
заспокійлива
зволожуюча
укріплююча
Тип шкіри
будь-який тип шкіри
стомлена шкіра
суха шкіра
чутлива шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.