Peel off Rejuvenating Cocoa mask

Склад: альгінат, екстракт какао.

Приблизна витрата на одну процедуру: для обличчя 15-25 г, для обличчя та декольте 30 г, навколо очей 8-10 г.

Підходить: для будь-якого типу шкіри. Гарно працює зі зів'ялою, стомленою шкірою. Ідеально використовувати для швидкого ліфтінгу перед важливими заходами.

Опис: какао-боби є найбагатшим джерелом біологічно активних речовин, вітамінів та мікроелементів. Екстракт какао зволожує, пом'якшує шкіру, омолоджує, надає їй блиску, гладкості та шовковистості.

Какао - стимулятор, який допомагає клітинам шкіри виробляти енергію, необхідну для синтезу колагену та еластину, підтримувати їх оптимальний рівень, активізувати обмінні процеси у тканинах та клітинний метаболізм.

Маска містить значну кількість вітаміну С, який добре впливає на мікроциркуляцію крові, зменшує пігментацію та покращує структуру шкіри. Також має релаксуючий вплив.

Результат застосування маски видно відразу.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 08.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM0143

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
35+
40+
45+
Тип маски
відновлююча
зволожуюча
підтягуюча
швидкої дії
Тип шкіри
будь-який тип шкіри
в'яла шкіра
вікова шкіра
стомлена шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.