Peel off Eye Contour mask

Склад: альгінат, рисовий білок, абрикосова кісточка.

Приблизна витрата на одну процедуру: для шкіри навколо очей 8-10 г.

Підходить: для втомленої шкіри навколо очей.

Опис: містить велику кількість вітаміну Е, добре регенерує клітини шкіри, знімає набряклість, зволожує, покращує мікроциркуляцію крові.

Для догляду за контуром очей потрібний виключно безпечний склад маски.

Чудово знімає набряклість тканин навколо очей. Шкіра стає гладкою та зволоженою, погляд – сяючим. Ефект від застосування маски триває до 2-х діб.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 05.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM0150

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
35+
40+
45+
50+
55+
Тип маски
відновлююча
зволожуюча
укріплююча
Тип шкіри
будь-який тип шкіри
стомлена шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.