Peel off Dead Sea Mask

Склад: альгінат, сіль Мертвого моря, бруд Мертвого моря, ментол, ефірні олії чайного дерева та лимона.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, навколо очей 8-10 г.

Підходить: для будь-якого типу шкіри, особливо для жирної та комбінованої.

Опис: бруд Мертвого моря нормалізує мінеральний баланс шкіри, очищає пори, забираючи небажаний жирний блиск, розгладжує дрібні зморшки. Використання такої маски зніме напруження, поліпшить кровообіг і нормалізує обмінні процеси в шкірі обличчя. Має антиоксидантну, лифтингову та зволожуючу дію.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 12.2024 р.

Setalg (FR)
ALGM0146

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
20+
25+
30+
35+
40+
Тип маски
антиакне
антивікова
очисна
підтягуюча
укріплююча
Тип шкіри
жирна шкіра
комбінована шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.