Peel off Oriental Energizing mask

Склад: альгінат, олія аргану, морський комплекс.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, навколо очей 8-10 г.

Підходить: для вікової, а також чутливої ​​шкіри.

Опис: має інтенсивний антивіковий і регенеруючий вплив, зволожує, надає шкірі обличчя сяяння, має пролонгований ефект омолодження. 

Масло аргану містить вітамін Е (74%), який покращує живлення клітин, кровообіг в епідермісі, активізує тканинне дихання. Захищає інші жиророзчинні вітаміни від руйнування киснем, сприяє засвоєнню вітаміну А, запобігає появі вікової пігментації. Протизапальна дія вітаміну Е робить його незамінним у догляді для чутливої ​​та ніжної шкіри.

Маска розгладжує шкіру, зменшує набряклість, сприяє відновленню контуру обличчя.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 09.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM0138

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
30+
35+
40+
45+
50+
55+
Тип маски
антивікова
заспокійлива
підтягуюча
укріплююча
Тип шкіри
вікова шкіра
чутлива шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.