Peel off Vitamin-burst mask

Склад: альгінат, ацерола, комплекс вітамінів А, Е, С, РР, К.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, навколо очей 8-10 г.

Підходить: для всіх типів шкіри. Ідеальна для вікової та втомленої.

Опис: добре живить, зволожує, має антиоксидантні властивості завдяки вітаміну С. Одна з найефективніших масок для антивікових процедур.  Поєднання таких компонентів як ацерола, вітамін С і альгінат, обумовлює інтенсивну антивікову та регенеруючу дію, надає шкірі обличчя сяяння.

Ефект ліфтингу помітний з першої процедури.  Найбагатшою за вмістом вітаміну С в світі є ацерола. Вітаміну С у ацеролі в 100 разів більше, ніж у лимонах або апельсинах. Завдяки специфічному вітамінному та мінеральному складу, ацерола впливає регенеруюче на шкіру, особливо в умовах стресу та перевтоми. Відомо, що вітамін С - чудовий антиоксидант, який надає масці потужний омолоджуючий вплив. Крім того, вітамін С чудово вирівнює колір обличчя.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 10.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM0147

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
20+
25+
30+
35+
40+
45+
50+
55+
Тип маски
антивікова
відновлююча
освітлююча
підтягуюча
Тип шкіри
будь-який тип шкіри
вікова шкіра
стомлена шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.