Peel off Woman's Bliss antistress mask

Склад: альгінат, діатомова земля, екстракти меліси та брокколі, олія соняшнику.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, навколо очей 8-10 г.

Підходить: для комбінованого та чутливого типів шкіри.

Опис: зменшує подразнення, перешкоджає випаровуванню вологи з поверхні шкіри та сприяє її глибокому зволоженню, запобігає негативному впливу навколишнього середовища. Рекомендується для швидкого загоєння та заспокоєння комбінованої шкіри, тонізації сухої.

Діатомова земля містить природний кварц, який живить шкіру мінералами та зміцнює її, є гарним абсорбентом.

Олія соняшникового насіння й екстракт меліси мають протизапальну, седативну, спазмолітичну, антибактеріальну дію. Заспокоюють чутливу шкіру.

Екстракт броколі сприяє виробленню в організмі людини захисних ферментів, які оберігають шкіру від шкідливої ​​дії ультрафіолету, запобігають почервонінню та набряку шкіри.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 11.2023 р.

Setalg (FR)
ALGM0131

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
20+
25+
30+
35+
40+
45+
50+
55+
Тип маски
відновлююча
заспокійлива
зволожуюча
укріплююча
Тип шкіри
комбінована шкіра
суха шкіра
чутлива шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.

Анти-стрес альгінатна маска для обличчя

Анти-стрес альгінатна маска для обличчя
Кількість
Ціна:
3,05 USD
Ітого:
Про покупця