Peel off Anti Ageing mask

Склад: альгінат, екстракт спіруліни, ламінарія.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, навколо очей 8-10 г.

Підходить: для всіх типів шкіри з ознаками вікових змін.

Опис: використовується в антивіковій програмі. Має виражену зміцнюючу дію.

Спіруліна та ламінарія багаті на рослинні протеїни, цінні жирні ненасичені кислоти, вітаміни, мінерали та мікроелементи. Стимулюють життєздатність клітин, зміцнюють та оновлюють шкіру. Відновлюють мінеральний баланс шкіри, ефективно зволожують шкіру, дезінфікують її.

Має ліфтинговий, моделюючий ефект, підвищує тонус і еластичність шкіри, покращує проникнення активних інгредієнтів. Має дренажну дію. Шкіра після маски стає гладенькою та рівною.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 10.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM2163

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
35+
40+
45+
50+
55+
Тип маски
антивікова
зволожуюча
підтягуюча
укріплююча
Тип шкіри
будь-який тип шкіри
вікова шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.