Peel off Anti Ageing mask with Bilberry

Склад: альгінат, екстракт чорниці, вітамін С.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, навколо очей 8-10 м

Підходить: для вікової, чутливої ​​шкіри.

Опис: має заспокійливі властивості, живить шкіру за рахунок високого вмісту вітамінів. Завдяки оптимальному співвідношенню вітамінів групи В і С зменшує ламкість капілярів, сприяє зміцненню стінок кровоносних судин, підвищує їх еластичність, стимулює синтез фібрилярних білків і глікозаміногліканів.

Має загоюючу, протинабрякову дію. Вітамін Е, що міститься в екстракті чорниці, активно допомагає боротися з віковими змінами.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 03.2024 р.

Setalg (FR)
ALGM0148

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
30+
35+
40+
45+
50+
55+
Тип маски
відновлююча
заспокійлива
укріплююча
Тип шкіри
будь-який тип шкіри
вікова шкіра
чутлива шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.

Чорниця альгінатна маска для обличчя

Чорниця альгінатна маска для обличчя
Кількість
Ціна:
2,86 USD
Ітого:
Про покупця