Peel off mask with Blackcurrant

Склад: альгінат, діатомова земля, чорна смородина.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя і декольте 30 г, навколо очей 8-10 г.

Підходить: для сухої та пошкодженої шкіри.

Опис: використовується для зволоження сухої шкіри, поліпшення кольору обличчя. Містить велику кількість гамма-ліноленової кислоти, яка має протизапальну дію, служить основним джерелом для синтезу фосфоліпідів, що забезпечують побудову клітинних мембран.

Чорна смородина має високий вміст вітаміну С, багата на флавоноїди, антиоксиданти та інші корисні поживні речовини. Високий вміст антиоксидантів у цьому натуральному продукті обумовлює регенеруючі, омолоджуючі та зміцнюючі властивості маски.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 08.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM0154

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Вік
25+
30+
35+
40+
Тип маски
відновлююча
заспокійлива
зволожуюча
освітлююча
укріплююча
Тип шкіри
стомлена шкіра
суха шкіра
чутлива шкіра

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.