Активні фільтри

Наявність: 20 На складі

Комплекс спеціально підібраних компонентів поєднує три найважливіші функції для зрілої шкіри - захист, її зволоження та живлення, які спільно працюють, як найпотужніший засіб проти старіння шкіри.

Наявність: 36 На складі

Активний компонент проти старіння шкіри, виділений з морських водоростей, зібраних в тропічних водах біля узбережжя Бразилії. Сучасний стимулятор пружності шкіри, розгладжує зморшки, розслабляючи мімічні м'язи. Заповнює їх, стимулюючи синтез колагену і еластину - відновлює епідермальну матрицю.

Наявність: 19 На складі

Високоефективний біомімічний пептид, що відноситься до сімейства пальмітоїл пентапептиду. Він здатний зменшити появу зморшок зсередини, в результаті чого шкіра стає гладкішою. Стимулюючи головні компоненти матриксу шкіри та дермально-епідермального з'єднання, пептид забезпечує оптимальну будову тканини. Зменшення зморшок відбувається в тривимірному просторі.

Наявність: Закінчився

Унікальний косметичний актив, який покращує мікроциркуляцію крові в шкірі голови, а також бореться з атрофією фолікулів, викликаною впливом дигідротестостерону та старінням фолікулів. Зменшує випадання волосся, пробуджує сплячі фолікули, покращує стан і омолоджує коріння волосся.

Наявність: 13 На складі

Сприяє покращенню кровообігу і обмінних процесів в шкірі, що робить його популярним компонентом антицелюлітних косметичних засобів. Використовується в якості протинабрякового активу в косметичних засобах для повік і ніг.

Наявність: 7 На складі

Гарно впливає на запалену, комбіновану та жирну шкіру, м'яко дезинфікує і тонізує її, стимулює кровообіг в капілярах, чудово живить, а також заспокоює зони подразнення та запалення.  Нормалізує водний баланс шкіри голови, волосся насичується вологою, стає м'яким і слухняним.

Наявність: 8 На складі

Потужний антибактеріальний засіб (ефективний, в тому числі, проти стрептококів і стафілококів), має сильну імуномодулюючий вплив.  Зменшує підвищену стомлюваність і в'ялість шкіри. Відновлює її енергетичний баланс, створює ефект швидкого підтягування й тонізації. Стимулює, регенерує і освіжає.

Наявність: 15 На складі

Застосовується для регулювання саловиділення комбінованої і жирної шкіри. Використовується в протинабрякових комплексах, косметичних засобах для повік. Стимулює метаболізм дермальних покривів, зменшує дегідратацію білків, що дозволяє знижувати сухість і в'ялість шкіри. Зменшує глибину зморшок, підтягує вікову шкіру, знижує її сухість, покращує еластичність.

Наявність: 1 На складі

Антиоксидант, який нейтралізує дію вільних радикалів. Має здатність зв'язувати важкі метали. Застосовується в косметиці для обличчя при розширених порах (куперозі), сприяє їх зменшенню, вирівнює і розгладжує шкірний покрив, покращуючи його структуру. Використовується в засобах після засмаги, допомагаючи справитися із запаленням, подразненням і сонячними опіками.

Товар доданий для порівняння.