Активні фільтри

Наявність: 60 На складі

Комплекс спеціально підібраних компонентів поєднує три найважливіші функції для зрілої шкіри - захист, її зволоження та живлення, які спільно працюють, як найпотужніший засіб проти старіння шкіри.

Наявність: 39 На складі

Чудовий антиоксидант. Стабілізує мембрани (стінки) клітин. В результаті вони краще утримують поживні речовини та ефективніше оновлюються. При застосуванні як зовнішньо, так і внутрішньо, покращуються загальне самопочуття та живильне середовище шкіри. У людей, які використовують косметичні засоби з ДМАЕ відбувається помітний ліфтинг повік, лінії щелепи, щік.

Наявність: 100 На складі

Допомагає захистити шкіру від вільних радикалів, що сприяють передчасному старінню та пошкодженню епітелію. Зменшує почервоніння, подразнення та запалення, пов'язані з різними захворюваннями та пошкодженням шкіри. Сприяє регенерації шкіри та прискорює процес загоєння. Стимулює вироблення колагену. Має зволожуючі властивості, допомагає покращити гідратацію шкіри і запобігти втраті вологи.

Наявність: 58 На складі

М'яко розщеплює білки і зменшує когезію клітин рогового шару, чинить відлущувальну дію, видаляючи ороговілі клітини епідермісу, стимулює регенерацію, надає шкірі м'якості, здорового сяйва, однорідного кольору, вирівнює текстуру шкіри, звужує пори. Шкіра стає гладенькою і бархатистою, зникає жирний блиск, активний пілінг помітно покращує колір обличчя.

Наявність: 44 На складі

Ефективний комплексний компонент для догляду за шкірою, який може вирішити численні проблеми, включаючи старіння, тьмяність, нерівномірний тон і зневоднення. сприяє регенерації та оновленню клітин, допомагає зберегти молодий вигляд та покращити загальний стан шкіри. Відіграє важливу роль у синтезі колагену, який необхідний для підтримки пружності та еластичності. Стимулюючи вироблення колагену, допомагає покращити структуру шкіри та зменшити видимість дрібних і глибоких зморшок. Має зволожуючі властивості, зволожує шкіру та запобігає її сухості. Також має протизапальні властивості, які заспокоюють подразнення, зменшують почервоніння і запалення.

Наявність: 89 На складі

Активний компонент проти старіння шкіри, виділений з морських водоростей, зібраних в тропічних водах біля узбережжя Бразилії. Сучасний стимулятор пружності шкіри, розгладжує зморшки, розслабляючи мімічні м'язи. Заповнює їх, стимулюючи синтез колагену і еластину - відновлює епідермальну матрицю.

Наявність: 69 На складі

Високоефективний біомімічний пептид, що відноситься до сімейства пальмітоїл пентапептиду. Він здатний зменшити появу зморшок зсередини, в результаті чого шкіра стає гладкішою. Стимулюючи головні компоненти матриксу шкіри та дермально-епідермального з'єднання, пептид забезпечує оптимальну будову тканини. Зменшення зморшок відбувається в тривимірному просторі.

Наявність: 18 На складі

Секрет фільтрату слизу виділяють спеціальні залози равлика у відповідь на фізичний стрес або пошкодження його раковини. Саме він є активним косметичним компонентом, що має приголомшливу відновлювальну та загоювальну дію, й останнім часом набув небаченої популярності в лікувальній та антивіковій косметиці.

Наявність: 49 На складі

Унікальний косметичний актив, який покращує мікроциркуляцію крові в шкірі голови, а також бореться з атрофією фолікулів, викликаною впливом дигідротестостерону та старінням фолікулів. Зменшує випадання волосся, пробуджує сплячі фолікули, покращує стан і омолоджує коріння волосся.

Наявність: 48 На складі

Мультимінеральний активний комплекс, що складається з магнію, цинку, міді та кальцію. Стимулює клітинну енергію (АТФ) і загальний обмін речовин (ДНК, білки). Сприяє клітинному оновленню, відновленню життєздатності та свіжості шкіри. Має омолоджувальну дію: гальмує процеси старіння, запобігає утворенню зморщок і надає пружності шкірі.

Наявність: 87 На складі

Унікальний компонент, що впливає на генетичні механізми, відповідальні за довговічність клітин шкіри і гармонійну взаємодію між ними. Збільшує тривалість життя клітин епідермісу, зменшує вразливість від зовнішніх факторів, знижує кількість і глибину зморшок. На сьогодні - найдосконаліший механізм відновлення молодості. За спостереженнями, шкіра стає молодшою на 11 років.

Наявність: 31 На складі

Сприяє покращенню кровообігу і обмінних процесів в шкірі, що робить його популярним компонентом антицелюлітних косметичних засобів. Використовується в якості протинабрякового активу в косметичних засобах для повік і ніг.

Наявність: 33 На складі

Гарно впливає на запалену, комбіновану та жирну шкіру, м'яко дезинфікує і тонізує її, стимулює кровообіг в капілярах, чудово живить, а також заспокоює зони подразнення та запалення.  Нормалізує водний баланс шкіри голови, волосся насичується вологою, стає м'яким і слухняним.

Наявність: 30 На складі

Потужний антибактеріальний засіб (ефективний, в тому числі, проти стрептококів і стафілококів), має сильну імуномодулюючий вплив.  Зменшує підвищену стомлюваність і в'ялість шкіри. Відновлює її енергетичний баланс, створює ефект швидкого підтягування й тонізації. Стимулює, регенерує і освіжає.

Наявність: 23 На складі

Сприяє швидкому оновленню та відновленню клітин епідермісу. Розгладжує шкіру, повертає ефект сяяння, зберігає молодість. Тонізує, зволожує, заспокоює запалену та пересушену шкіру.

Наявність: 10 На складі

Має детоксикаційну, антисептичну, загоювальну, антивікову дію, а також широко використовується парфумерами як фіксатор запаху і, власне, як аромат.

Наявність: 12 На складі

Застосовується для регулювання саловиділення комбінованої і жирної шкіри. Використовується в протинабрякових комплексах, косметичних засобах для повік. Стимулює метаболізм дермальних покривів, зменшує дегідратацію білків, що дозволяє знижувати сухість і в'ялість шкіри. Зменшує глибину зморшок, підтягує вікову шкіру, знижує її сухість, покращує еластичність.

Наявність: 46 На складі

Має пом'якшувальну та зволожувальну дію на шкіру і волосся, а також стимулює загоєння ран і оновлення клітин епідермісу. Рекомендується для догляду за обвітреною, пораненою або обпаленою сонцем шкірою. Чинить епітелізуючу дію на шершаву шкіру з тріщинками, усуває лущення, робить її гладенькою та еластичною, посилюючи регенераційну здатність.

Товар доданий для порівняння.