Активні фільтри

Наявність: 60 На складі

Комплекс спеціально підібраних компонентів поєднує три найважливіші функції для зрілої шкіри - захист, її зволоження та живлення, які спільно працюють, як найпотужніший засіб проти старіння шкіри.

Наявність: 100 На складі

Допомагає захистити шкіру від вільних радикалів, що сприяють передчасному старінню та пошкодженню епітелію. Зменшує почервоніння, подразнення та запалення, пов'язані з різними захворюваннями та пошкодженням шкіри. Сприяє регенерації шкіри та прискорює процес загоєння. Стимулює вироблення колагену. Має зволожуючі властивості, допомагає покращити гідратацію шкіри і запобігти втраті вологи.

Наявність: 1 На складі

Активний компонент проти старіння шкіри, виділений з морських водоростей, зібраних в тропічних водах біля узбережжя Бразилії. Сучасний стимулятор пружності шкіри, розгладжує зморшки, розслабляючи мімічні м'язи. Заповнює їх, стимулюючи синтез колагену і еластину - відновлює епідермальну матрицю.

Наявність: 3 На складі

Високоефективний біомімічний пептид, що відноситься до сімейства пальмітоїл пентапептиду. Він здатний зменшити появу зморшок зсередини, в результаті чого шкіра стає гладкішою. Стимулюючи головні компоненти матриксу шкіри та дермально-епідермального з'єднання, пептид забезпечує оптимальну будову тканини. Зменшення зморшок відбувається в тривимірному просторі.

Наявність: 49 На складі

Мультимінеральний активний комплекс, що складається з магнію, цинку, міді та кальцію. Стимулює клітинну енергію (АТФ) і загальний обмін речовин (ДНК, білки). Сприяє клітинному оновленню, відновленню життєздатності та свіжості шкіри. Має омолоджувальну дію: гальмує процеси старіння, запобігає утворенню зморщок і надає пружності шкірі.

Наявність: 34 На складі

Сприяє покращенню кровообігу і обмінних процесів в шкірі, що робить його популярним компонентом антицелюлітних косметичних засобів. Використовується в якості протинабрякового активу в косметичних засобах для повік і ніг.

Наявність: 33 На складі

Гарно впливає на запалену, комбіновану та жирну шкіру, м'яко дезинфікує і тонізує її, стимулює кровообіг в капілярах, чудово живить, а також заспокоює зони подразнення та запалення.  Нормалізує водний баланс шкіри голови, волосся насичується вологою, стає м'яким і слухняним.

Наявність: 31 На складі

Потужний антибактеріальний засіб (ефективний, в тому числі, проти стрептококів і стафілококів), має сильну імуномодулюючий вплив.  Зменшує підвищену стомлюваність і в'ялість шкіри. Відновлює її енергетичний баланс, створює ефект швидкого підтягування й тонізації. Стимулює, регенерує і освіжає.

Наявність: 23 На складі

Сприяє швидкому оновленню та відновленню клітин епідермісу. Розгладжує шкіру, повертає ефект сяяння, зберігає молодість. Тонізує, зволожує, заспокоює запалену та пересушену шкіру.

Наявність: 10 На складі

Має детоксикаційну, антисептичну, загоювальну, антивікову дію, а також широко використовується парфумерами як фіксатор запаху і, власне, як аромат.

Наявність: 12 На складі

Застосовується для регулювання саловиділення комбінованої і жирної шкіри. Використовується в протинабрякових комплексах, косметичних засобах для повік. Стимулює метаболізм дермальних покривів, зменшує дегідратацію білків, що дозволяє знижувати сухість і в'ялість шкіри. Зменшує глибину зморшок, підтягує вікову шкіру, знижує її сухість, покращує еластичність.

Наявність: 20 На складі

Антиоксидант, який нейтралізує дію вільних радикалів. Має здатність зв'язувати важкі метали. Застосовується в косметиці для обличчя при розширених порах (куперозі), сприяє їх зменшенню, вирівнює і розгладжує шкірний покрив, покращуючи його структуру. Використовується в засобах після засмаги, допомагаючи справитися із запаленням, подразненням і сонячними опіками.

Наявність: 15 На складі

Сприяє покращенню обмінних процесів на клітинному рівні. Надійно захищає клітинні мембрани від шкідливого впливу вільних радикалів, уповільнюючи процеси старіння шкіри. Тому часто застосовується в антивікових кремах для уповільнення старіння та підвищення пружності шкіри. Завдяки антикомедогенному ефекту, має здатність лікувати вугрові висипання на шкірі й застосовується в косметиці для жирної, а також комбінованої шкіри, схильної до утворення вугрів та висипань. У засобах для чутливої ​​та подразненої шкіри використовується як активна речовина для відновлення пошкоджених тканин. Використовують при виготовленні мила "з нуля". Застосовується також для волосся, надаючи йому пружність, забезпечуючи здоровий вигляд і відновлюючи його блиск.

Наявність: 17 На складі

Стимулює активність ферментів, що відповідають за жиророзщеплення, виводить токсини, запобігає підвищеному вмісту води в сполучній тканині, має відновлювальну дію, активуючи синтез колагену й еластину.

Товар доданий для порівняння.