Lat: Iris germanica

INCI: Iris Germanica (Orris) Root Extract

Сировина: корінь.

Спосіб отримання: екстрагування за допомогою вуглекислого газу (СО2), що перебуває під високим тиском. У процесі екстракції не використовуються розчинники, в кінцевому продукті відсутні неорганічні солі та домішки важких металів або здатні до розмноження мікроорганізми.

1 кг готового екстракту отримано зі 100-159 кг вихідної сировини.

Зовнішній вигляд: жовта пастоподібна речовина, при нагріванні - рідина.

Запах: бальзамічний, слабкий деревний з елементами легкого фіалкового.

Активні речовини: характеризується високим вмістом міристинової кислоти, містить 2,9-3,1% іронів (здебільшого: цис-альфа і цис-гамма, а також сліди транс-альфа і бета-іронів), альдегіди, терпени та інші леткі компоненти.

Опис: ірис давно відомий своїми лікувальними і косметичними властивостями. Корінь ірису здавна використовували як пахощі, порошок застосовували замість пудри і як сухі парфуми.

Ірис має детоксикаційні, діуретичні, антисептичні, загоювальні, відхаркувальні властивості, а також широко використовується парфумерами як фіксатор запаху і, власне, як аромат.

Ароматерапію з ефірними оліями ірису призначають людям із тонкою та вразливою психікою. Часто ірис використовують у комплексному лікуванні депресивних станів і невротичних розладів.

Властивості: 

  • має відмінні в'яжучі та себорегулювальні властивості;
  • має протинабрякову дію;
  • стимулює метаболізм дермальних покривів, зменшує дегідратацію білків, що дає змогу знижувати сухість і в'ялість шкіри. 

Застосування: 

  • у косметичних засобах, що регулюють саловиділення комбінованої та жирної шкіри, підлітковій косметиці;
  • у гелях і сироватках для повік;
  • в антивікових засобах, оскільки зменшує глибину зморшок, підтягує вікову шкіру, знижує її сухість, покращує еластичність;
  • в антистресовій косметиці.

Рекомендоване дозування: 0,5-3%. Вводити в жирну (ЖФ) або активну (АФ) фазу. Підігріти перед використанням до 40°C і ретельно перемішати. При виготовленні парфумів можна розводити в спирті.

Концентрований! Не призначений для вживання в їжу і використання в нерозбавленому вигляді; застосовувати, згідно з вищевказаним дозуванням, у косметичних засобах, парфумерії та ароматерапії. Берегти від дітей.

Термін зберігання: до 05.2027 р. Можна зберігати в сухому прохолодному місці без доступу світла в щільно закритій упаковці не менше 5 років.

Germany
CO2E1240

Характеристики

Структура
Рідкий

у цій же категорії

12 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.