Lat: Panicum miliaceum

INCI: Panicum miliaceum seed extract

Сировина: насіння.

Спосіб отримання: екстрагування за допомогою вуглекислого газу (СО2), що знаходиться під високим тиском. У процесі екстракції не використовуються розчинники, у кінцевому продукті відсутні неорганічні солі та домішки важких металів або здатні до розмноження мікроорганізми.

1 кг готового екстракту отримано з 26-30 кг вихідної сировини.

Зовнішній вигляд: світло-жовта, злегка мутнувата текуча рідина. Стабілізований СО2 екстрактом розмарину.

Запах: аромат сушеного насіння проса.

Активні речовини: жирна олія з високим вмістом >60% лінолевої кислоти (C18:2), а також містить фітостерол міліацин >1%, невелику кількість сквалену.

Опис: однорічна злакова трав'яниста рослина, що досягає висоти до півтора метра.

З кількох стебел проса утворюється кущ, його суцвіття має вигляд волоті завдовжки 10-60 см, на кінцях якої поміщаються маленькі двоколірні колоски. Плід проса - це округла зернівка невеликих розмірів, що має біле, жовте, червоне або коричневе забарвлення. Батьківщиною проса прийнято вважати Південно-Східну Азію. Ця рослина є однією з найдавніших рослин у Євразії, які вирощуються людиною.

Цілющі властивості проса відомі давно. Просо і пшоно, що отримується з нього, поступається за поживністю рису, але має інші переваги над багатьма злаками. У просі міститься стільки ж білка, скільки й у манній крупі, але його якість набагато вища.

Вміст крохмалю такий же, як у рисі, а калію та магнію більше в 5 разів. За кількістю амінокислот просо поступається гречці, але перевершує за вмістом марганцю, міді та нікотинової кислоти. Завдяки цим властивостям просо бере участь у лікувальному харчуванні хворих на анемію, оскільки стимулює кровотворення. Вживання проса в їжу сприятливе в разі антибактеріальної терапії, воно виводить залишки антибіотиків з організму та оберігає слизову оболонку кишківника від їхнього негативного впливу.

Просо прискорює загоєння ран і переломів кісток. Воно рекомендоване як лікувальне харчування в разі псоріазу, оскільки є єдиною лужною крупою. Магній, що міститься в ньому, розширює судини, знижуючи артеріальний тиск. Останні наукові дослідження свідчать про те, що ця злакова рослина уповільнює ріст пухлин.

Властивості:

  • покращує клітинний метаболізм;
  • стимулює проліферацію клітин і регенерацію тканин;
  • посилює ріст волосся;
  • підтримує шкіру в здоровому стані;
  • включає механізми відновлення шкіри;
  • має протизапальну властивість. Доведено позитивний ефект під час загоєння ран, трофічних виразок, пролежнів тощо.

Застосування:

  • дерматологічні препарати;
  • косметичні засоби для вікової шкіри;
  • продукти для відновлення волосся;
  • косметика для чутливої та/або пошкодженої, запаленої шкіри.

Рекомендоване дозування: 2-4%. У лікувальних засобах - 4-7%. Вводити в жирну (ЖФ) або активну (АФ) фазу. Перед використанням струсити і ретельно перемішати.

Концентрований! Не призначений для використання в нерозбавленому вигляді; застосовувати, згідно з вищезазначеним дозуванням у косметичних засобах, парфумерії та ароматерапії. Берегти від дітей.

Термін зберігання: до 02.2025 р. Можна зберігати в сухому прохолодному місці без доступу світла в щільно закритій упаковці не менше 2 років.

Germany
CO2E1222

Характеристики

Структура
Рідкий

у цій же категорії

12 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.