Lat: Commiphora mukul

INCI: Commiphora Mukul (Guggul) Resin Extract

Сировина: смола.

Спосіб отримання: екстрагування за допомогою вуглекислого газу (СО2), що знаходиться під високим тиском. У процесі екстракції не використовуються розчинники, в кінцевому продукті відсутні неорганічні солі та домішки важких металів або здатні до розмноження мікроорганізми.

1 кг готового екстракту отримано з 3-4 кг вихідної сировини.

Зовнішній вигляд: в'язка жовтувато-коричнева рідина.

Запах: легкий, солодкувато-смолистий із фруктовими нотками.

Активні речовини: містить 1,9-2,1% гуггулстеронів, >5% сумарно фітостеринів, здебільшого, ситостерин, невелику кількість ефірної олії, цембрен і мукулол (алліцемброл), менше 3% етанолу. 

Опис: чагарник гуггул росте в Пакистані, Індії та Бангладеш, цвіте білими і жовтими квітами, має незвичайні за формою плоди.

Це одна з найширше застосовуваних рослин у Аюрведі. Має сильну очищувальну й омолоджувальну дію. Традиційно використовувався для боротьби з ожирінням і проблемами надмірної ваги.

Як сировину використовують камідь-смолу, що виділяється плодом у разі його пошкодження. Білий молочний сік містить 50-60% камеді, 25-40% смоли, 2-10% ефірної олії; містить альфа-пінен, лімонен, евгенол, дітерпени, стероли, ефіри та жирні алкалоїди. Природні властивості гуггула порівнюють із властивостями ніацину та рибячого жиру. Плоди мають форму дуже щільних горошин і можуть довго зберігатися, не втрачаючи своїх властивостей до семи років. На основі гуггула готується широкий спектр аюрведичних препаратів. Смола має дуже сильну адсорбуючу дію: виводить з організму надлишковий холестерин і тригліцериди, урати, оксалати і багато інших ендотоксинів і шлаків.

Властивості: 

  • природний УФ-фільтр;
  • має жироспалювальні властивості, широко використовується в антицелюлітних засобах;
  • ефективний протизапальний засіб;
  • відновлює пружність та еластичність шкіри, зміцнює волосся.

Застосування: 

  • у бальзамах і тоніках проти акне;
  • у лікувальних засобах у разі наривів, ран, опікових уражень;
  • антицелюлітній косметиці;
  • противікових засобах, а також для втомленої атонічної шкіри;
  • у косметичних засобах для волосся для зміцнення і поліпшення його зовнішнього вигляду.

Рекомендоване дозування: 0,2-1%, зазвичай 0,2-0,75%. Вводити в активну (АФ) фазу.

Концентрований! Не використовувати під час вагітності!

Не призначений для вживання в їжу та використання в нерозбавленому вигляді; застосовувати згідно з вищевказаним дозуванням у косметичних засобах, парфумерії та ароматерапії. Берегти від дітей.

Термін зберігання: до 11.2026 р. Можна зберігати в сухому прохолодному місці без доступу світла в щільно закритому пакуванні не менше 5 років.

Germany
CO2E1237

Характеристики

Структура
Рідкий

у цій же категорії

12 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.