Активні фільтри

Наявність: 15 На складі

Свіжий і пряний аромат для чоловіків із нотами амбри, шкіри та мандарина. Він кидає виклик усім правилам і порушує кодекси, додаючи нотку чарівної спокуси. Залита сонцем шкіра з солоним ефектом. Теплий нарочитий аромат на межі екстриму. Солоний імпульс: "тубероза солона", текстурована амбровим деревом. Шкіряна розкіш: акорд "сонячної шкіри", патинований нотами смоли і сосни. Належить до родин Пряних та Деревних ароматів.

Наявність: 20 На складі

Свіжий аромат для енергійних і життєрадісних чоловіків, схильних обирати мету та досягати її. Належить до родин Фужерні, Квіткові та Мускусні аромати.

Наявність: 10 На складі

Натхненний серцем і душею нью-йоркської вечірки, аромат поєднує в собі весь гламурний і грайливий шарм міста хмарочосів. Це свіжий і жіночний аромат, створений на основі яскравих нот рожевого шампанського, персикового цвіту і деревини. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових та Квіткових.

Наявність: 24 На складі

Освіжаючий аромат, що несе нотки океанічного бризу та приємної прохолоди. Ідеальний для спекотного літнього дня. Це аромат для чоловіків, який належить до родин Акватичні та Фужерні. 

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Справжнє втілення елегантності. Харизматичний і природний - позачасовий аромат стилю, який проходить між стилями. Квітковий, свіжий і східний, він має шість граней, які відповідають унікальному вираженню кожної жінки. Бо кожна жінка заслуговує на свій особливий образ. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Східних та Гурманських.

Наявність: 15 На складі

Аромат нестримної котячої привабливості. Сміливі тигрові принти в золотисто-бурштинових відтінках випромінюють силу й елегантність, нагадуючи про незвідану дику природу. Відчуйте всі грані таємничого, хижого тваринного аромату. Унісекс, належить до родин Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 14 На складі

Одурманюючий аромат, який огортає теплим звучанням, глибинною та потужною енергетикою, надає образу свого володаря або володарки владної пристрасності, збуджуючої сили й чарівного притяжіння завдяки неповторній співзвучності вкрай чуттєвих компонентів. Творець аромату висловив у своєму парфумерному шедеврі особливе розуміння східних ароматів, що поєднують нотки гіпнотичних квітів і психоделічної трави. Унісекс, належить до родин Деревних та Ароматичних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Спокусливо п'янкий жіночий аромат. Початкові ноти насиченої адреналіном кави та солодка чуттєвість ванілі переходять у м'якість білих квітів, створюючи стійкий парфум. Ідеально підходить енергійним і сміливим жінкам. Є щось надзвичайно спокусливе, урбаністичне, нічне та яскраве у нотах цього парфума. Ідеальний об'єкт для нескінченних ночей. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Східних і Гурманських. 

Наявність: 10 На складі

Ода чоловічій свободі в деревно-пряному ароматі з чарівним шлейфом. Аромат-антиконформіст, який непідвладний часу. Зустріч потужної сили та елегантності в одному флаконі. Належить до родин Фужерних та Деревних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Цей аромат відповідає своїй назві - щось у ньому пахне кришталевими бризками і шампанським. Чистий, але не різкий, фруктовий, але не приторний. Чудовий свіжий весняний аромат, який відчувається стильним і висококласним. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Хвилюючий квітковий аромат, сповнений життя і чуттєвості, натхненний уявною квіткою, що пахне цукерками, або букетом квітів, що стоїть на прилавку магазину морозива в Італії. Класифікується як аромат для жінок і належить до сімейств Фруктові, Квіткові та Гурманські.

Наявність: 14 На складі

Аромат втечі від нудьги та повсякдення, щасливої безтурботності, легкого морського бризу, що ніжно куйовдить волосся та насолоди чарівною красою Блакитного берега. Унісекс, належить до родин Фужерних і Деревних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Момент кришталево-прозорої насолоди, що дарує спогад про освіжаючий літній дощ увечері чудового сонячного дня. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Зелених і Квіткових.

Наявність: 15 На складі

Елегантний і гарний аромат, який стане прекрасним доповненням до будь-якої парфумерної колекції та подарує вам квітково-свіжий ароматичний букет. Аромат для жінок, належить до родин Фруктових і Квіткових ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Яскравий, світлий і водночас ніжний аромат, що огортає чарівним серпанком, смачний фруктово-квітковий - для сучасних жінок. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Зелених і Квіткових.

Товар доданий для порівняння.