Активні фільтри

Наявність: 20 На складі

Свіжий аромат для енергійних і життєрадісних чоловіків, схильних обирати мету та досягати її. Належить до родин Фужерні, Квіткові та Мускусні аромати.

Наявність: 24 На складі

Освіжаючий аромат, що несе нотки океанічного бризу та приємної прохолоди. Ідеальний для спекотного літнього дня. Це аромат для чоловіків, який належить до родин Акватичні та Фужерні. 

Наявність: 15 На складі

Аромат інтимної та задимленої ваблячої атмосфери джазового клубу в темряві ночі. Унісекс, належить до родин Зелених, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат нестримної котячої привабливості. Сміливі тигрові принти в золотисто-бурштинових відтінках випромінюють силу й елегантність, нагадуючи про незвідану дику природу. Відчуйте всі грані таємничого, хижого тваринного аромату. Унісекс, належить до родин Східних ароматів. 

Наявність: 18 На складі

Ніжний, теплий, чуттєвий, вишуканий квітковий аромат. Аналог туалетної води Ange Ou Demon Le Secret Eau de Parfum Givenchy. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фруктових та Квіткових ароматів.

Наявність: 15 На складі

Одурманюючий аромат, який огортає теплим звучанням, глибинною та потужною енергетикою, надає образу свого володаря або володарки владної пристрасності, збуджуючої сили й чарівного притяжіння завдяки неповторній співзвучності вкрай чуттєвих компонентів. Творець аромату висловив у своєму парфумерному шедеврі особливе розуміння східних ароматів, що поєднують нотки гіпнотичних квітів і психоделічної трави. Унісекс, належить до родин Деревних та Ароматичних ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Аромат втечі від нудьги та повсякдення, щасливої безтурботності, легкого морського бризу, що ніжно куйовдить волосся та насолоди чарівною красою Блакитного берега. Унісекс, належить до родин Фужерних і Деревних ароматів. 

Наявність: 20 На складі

Легкий літній аромат для дівчат, що дарує нотки радості, веселощів та чудового настрою. Ідеальний для спекотного літнього дня. Належить до родин Цитрусових та Квіткових ароматів.

Наявність: 17 На складі

Прохолодний, свіжий, ніжний зелений аромат. Аналог туалетної води Green Tea Eau de Parfum Elizabeth Arden. Класифікується як аромат для жінок і належить до родин Фужерних та Цитрусових ароматів.

Наявність: 15 На складі

Свіжий деревно-квітковий коктейль для романтичних дівчат, яскравий і сентиментальний, розкривається акордами свіжих фруктів і переходить в теплі деревні тони, які обгортають, наче хмарка. Належить до родин Деревних і Квіткових ароматів.

Наявність: 15 На складі

Квінтесенція світлої радості та спокуси. Промінь сонячного літнього дня в живому, свіжому, квітково-фруктовому ароматі. Належить до родин Фруктових і Квіткових ароматів.

Наявність: 25 На складі

Аромат, що містить легку кислинку, яка надає романтичності та легкості. Належить до сімейства Квіткових. Кожній жінці створює шлейф незабутньої свіжості, чуттєвості. Досить мінливий, змінює свій запах від слабкої кислинки до смачної цукерки. Такий аромат краще підходить романтичним дівчатам, які постійно змінюють свій образ.

Наявність: 12 На складі

Чарівний аромат цих парфумів передає ніжність, делікатність і гармонійну жіночність. Композиція була натхненна шармом нічного Парижа й підкреслює романтичність, чарівність і жіночність його власниці. Належить до родин Фруктових і Квіткових ароматів. 

Наявність: 15 На складі

Вишуканий та елегантний чоловічий аромат з вираженими дерев'яними нотками та тонкими амбровими акцентами. Належить до родин Деревних та Східних ароматів.

Наявність: 15 На складі

Витончений, але водночас теплий і п'янкий, він зігріє та водночас створить загадковий ореол навколо свого власника. Унісекс, належить до родин Пряних, Деревних та Східних ароматів. 

Наявність: 18 На складі

Аромат, який дивовижно поєднує в собі нотки рок-н-рольного життя з витонченістю та вишуканістю високого стилю будинку Валентино. Класифікується як аромат для жінок та належить до родини Квіткових ароматів.

Наявність: 15 На складі

Вишуканий сигарний аромат англійського джентльменського клубу, просочений прянощами, класичний аромат із сучасними тенденціями, що створює навколо власника ореол витонченої розкоші та п'янкого тяжіння. Унісекс, належить до родин Пряних та Східних ароматів. 

Товар доданий для порівняння.