Підкатегорії

Активні фільтри

Наявність: Закінчився

Утримує вологу, створює ефект зволоженості для сухого й ламкого волосся та втомленої шкіри. Захищає від негативного впливу навколишнього середовища. Відновлює суху і пошкоджену шкіру після сонячних опіків. Використовується в антистресовій косметиці. Вирівнює і відновлює структуру волосся, надає йому м'якість і сяяння.

Наявність: Закінчився

Проникає вглибину волосся крізь мікротріщинки й пошкодження, запаюючи їх зсередини. Такий спосіб боротьби з пошкодженнями дозволяє в максимально короткі терміни відновити пересушені кінчики, покращити стан пошкодженої шевелюри. Має пролонговану дію, ефект спостерігається тривалий час.

Наявність: 6 На складі

Мінімізує реакції, викликані подразненням, знімає запалення, прискорює відновлення фізіологічного стану шкіри.  Завдяки потужній протизапальній дії - ефективно захищає шкіру.  Захисна дія гідролізату молочних протеїнів базується на збільшенні життєздатності клітин.

Наявність: 10 На складі

Має антибактеріальні властивості, живить шкіру, активізує процес регенерації шкіри. Вітамінний комплекс із дріжджів посилює здатність кератину волосся до регенерації. Широко застосовується в засобах по догляду за волоссям, в композиціях від лупи, косметичних масках, в кремах для догляду за жирною шкірою.

Наявність: 14 На складі

Відроджує й внормовує біологічний ритм клітин шкіри на генетичному рівні - забезпечує омолодження і оздоровлення шкіри, не викликає звикання, гіпоалергенний, підходить для будь-якого типу шкіри та віку, завдяки унікальному збалансованому складу вирішує широкий спектр косметологічних проблем: пігментація, сухість, в'ялість, зморшки.

Наявність: Закінчився

Застосовується в засобах для розгладження і регенерації шкіри. Створює захисну плівку на шкірі або волоссі, захищаючи від негативного зовнішнього впливу навколишнього середовища. Часто протеїни рису використовуються в кремах для повік для зняття втоми і напруження.

Наявність: Закінчився

Має сильний омолоджуючий ефект завдяки своїй здатності проникати вглиб дерми і підтримувати природні ресурси шкіри, а також прискорювати процес її регенерації. Відновлює пружність й еластичність зрілої шкіри, нормалізує водний баланс. Має антиоксидантні й антимікробні властивості.

Наявність: Закінчився

Захищає структуру волосся від пошкоджень, утримує вологу, попереджаючи появу посічених кінчиків, ламкість і ослаблення волосся.  Підвищує вологоутримуючі властивості шкіри: проникаючи в епітелій, протеїни миттєво починають приймати участь в процесах метаболізму клітин. В результаті шкіра наповнюється сяйвом, зволожується, набуває м'якісті й еластичністі.

Товар доданий для порівняння.