INCI: Hydrolyzed Brewers Yeast Protein

Зовнішній вигляд: світло-жовтий прозорий розчин з характерним запахом.

рН: 5,0-6,5.

Отримання: біологічно активна речовина, яку отримують зі свіжих дріжджів шляхом різних методів гідролізу.

Активні речовини: в клітинах пивних дріжджів накопичуються різні речовини: полісахариди, глікоген; фосфорне сполучення волютин (комплекс рибонуклеїнової кислоти та поліфосфатів), жири та ліпоїди (ергостерину провітамін D). Білок дріжджів містить всі найважливіші амінокислоти. Клітини дріжджів синтезують в значних кількостях нуклеїнові кислоти, пуринові і піримідинові основи, вони також багаті на вітаміни. Тому дріжджі можуть застосовуватися як цінний поживний продукт, додаткове джерело високоцінного білку, вітамінів групи В і D, мінеральних речовин.

Опис: пивні дріжджі - мікроскопічні одноклітинні безхлорофільні рослинні організми, що належать до класу грибів. Ферменти, що містяться в дріжджах, прискорюють зброджування або окислення різного роду органічних сполук, переважно вуглеводів. Типові дріжджі мають овальну, рідше круглу, циліндричну, веретеноподібну, серповидную форму, розміри 1,5x1,5-6x8 мкм, але окремі клітини можуть досягати 20 і навіть 50 мкм. Розмножуються брунькуванням. Дріжджі - джерело багатьох компонентів, необхідних для виробництва косметики. Вони містять величезну кількість вітамінів, особливо групи В, вітамін Н (біотин), вітаміноподібні речовини, а також білки, амінокислоти та інші субстанції, незамінні для високоякісних препаратів.

Відповідно, гідролізат пивних дріжджів містить амінокислоти, вітаміни і ферменти, що стимулюють метаболізм і нормалізують імунні властивості шкіри. Крім амінокислот, він містить вітаміни і ферменти.

Властивості: має антибактеріальні властивості, живить шкіру, активізує процес регенерації. Вітамінний комплекс з дріжджів посилює здатність кератину волосся до регенерації.

Широко застосовується в засобах для догляду за волоссям, в композиціях від лупи, косметичних масках, в кремах для догляду за жирною шкірою.

Рекомендоване дозування: креми, шампуні - до 5%, тоніки - до 7%, сироватки до 15%.  Не нагрівати вище 40°С.  Використовувати в активній фазі (АФ).

Термін зберігання: до 08.2025 р.

Ukraine
HYDP0714

Характеристики

Структура
Рідкий
Фаза використання
Активна
Водна

у цій же категорії

7 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.