Peel off Anti Acne mask

Склад: альгінат, діатомова земля, бруньки ясеня.

Приблизна витрата на одну процедуру: на обличчя 15-25 г, на обличчя та декольте 30 г, на ділянки тіла 150-200 г, навколо очей 8-10 г, для бюста 20-40 г.

Підходить: для жирної, проблемної шкіри.

Опис: має виражену протизапальну, заспокійливу, ранозагоювальну дію. Зменшує розширені пори, попереджає прояви постакне, нормалізує процес утворення сала. Завдяки дії морських мінералів, шкіра очищується та дезінфікується. Маска зменшує подразнення, пом'якшує шкіру. Діє заспокійливо на запальні процеси на тілі.

Застосування: суха маса змішується з водою кімнатної температури 20°С в пропорції 1:3 відповідно, до консистенції густої сметани та наноситься шпателем на очищену шкіру. Масу необхідно наносити швидко – до 3 хвилин, оскільки інакше маска пластифікується в мисці, й подальші маніпуляції будуть марними. Обов'язково слід закрити масою очі і губи для кращого лімфодренажного ефекту та венозного відтоку.

Не слід наносити маску тонким шаром, тому що вона може засохнути під час експозиції й зняти її буде досить важко. Шару маски в 3-5 мм цілком достатньо, особливо скраю. Краї, по можливості, також не варто сильно стоншувати.

Маску залишають на обличчі або тілі (проблемній зоні) на 15-30 хвилин. Чим довше діє препарат безпосередньо на шкіру, тим вираженішим і тривалішим буде позитивний ефект. По закінченні експозиції маска знімається "панчохою" або "гумовим зліпком", починаючи з нижнього краю, одним рухом.

Обличчя варто протерти тоніком, можна використовувати крем, у разі потреби.

Термін зберігання: до 08.2025 р.

Setalg (FR)
ALGM0145

Характеристики

Структура
Сухий
Призначення
Для обличчя
Для тiла
Вік
20+
25+
30+
35+
Тип маски
антиакне
відновлююча
заспокійлива
очисна
Тип шкіри
жирна шкіра
чутлива шкіра
шкіра з акне

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.