Склад: вода очищена, гліцерин рослинний, кераміди зародків пшениці, хвоща, деревію.

Опис: спеціально розроблена формула з керамідами та глікокерамідами із зародків пшениці, хвоща, деревію, для нормальної, сухої і старіючої шкіри.

Кераміди відновлюють нормальний стан шкіри, що втрачається з роками, і знову змушують працювати клітини шкіри. При старінні сповільнюється процес обміну в клітинах, природне вироблення керамідів в ліпідному шарі шкіри скорочується. Шкіра висушується, стає сприйнятливою до численних негативних впливів навколишнього середовища. Рослинні кераміди, ідентичні керамідам, які виробляє шкіра. Вони мають властивість збільшення кількості натуральних глікосфінголіпоїдів (керамідів) у ліпідному бар'єр епідермісу.

Властивості: натуральний комплекс поєднує в собі антивіковий захист і необхідний рівень зволоження для шкіри. Кераміди захищають шкіру від втрати вологи, покращують її еластичність і тонус для обличчя, шиї і декольте. Зменшують видимість зморшок, повертають шкірі її природну здатність протистояти зовнішнім впливам навколишнього середовища.

Рослинні компоненти живлять і зволожують шкіру обличчя та шиї до найглибших шарів і надають їй свіжість, гладкість і пружність. При регулярному використанні косметики, що містить природні кераміди, нормалізує водний баланс шкіри, розгладжуються зморшки.

Очевидний косметичний ефект спостерігається при поєднанні комплексу природних керамідів з еластином. Він зволожує і підтягує шкіру, покращує кровообіг в клітинах шкіри, зміцнює кровоносні судини, зменшує жирові відкладення.

Також позитивний ефект досягається при використанні природних керамідів в масках. Вони закріплюють дію маски, зволожують шкіру і створюють на поверхні невидимий захисний шар.

Рекомендовані дозування: косметика для зрілої шкіри - 5-7%; маски - 7-12%; шампуні, засоби по догляду за волоссям - 8-10%.

Термін зберігання: до 02.2025 р. Зберігати в сухому темному прохолодному приміщенні в щільно закритому флаконі.

Ukraine
COMV0760

Характеристики

Структура
Рідкий
Фаза використання
Активна
Водна

у цій же категорії

14 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.

Керамідний комплекс

Керамідний комплекс
Кількість
Ціна:
1,33 USD
Ітого:
Про покупця