Склад: вода очищена, гліцерин рослинний, екстракти кореню лакричника (солодки), листя чаю зеленого, трави мучниці.

Опис: гіперпігментація - це посилена пігментація шкіри або слизових оболонок. Концентрація пігменту збільшується нерівномірно, і на шкірі утворюються негарні пігментні плями. Найчастіше такі плями з'являються на обличчі, руках і у зоні декольте. Одним із проявів гіперпігментації є веснянки. Найчастіше веснянки бувають у світлокосих і рудокосих людей. Найпомітнішими вони стають у періоди підвищеної сонячної активності - навесні та влітку.

Властивості: застосування комплексу запобігає гіперпігментації, сприяє освітленню шкіри.

Екстракт лакричника (солодки) застосовують у косметології як активатор водно-сольового обміну, протизапальний і протимікробний засіб (має виражені антимікробні властивості проти акне і не призводить до розвитку резистентності мікрофлори), як засіб, що запобігає появі пігментних плям, і має відбілювальний ефект (перешкоджає виробленню меланіну завдяки здатності пригнічувати фермент тирозиназу), а також зменшує подразнення, набряки і запалення шкіри. Також екстракт лакричника - це натуральний фітоестроген, що стимулює утворення колагенових волокон, активно перешкоджає поглибленню наявних зморшок і появі нових. Екстракт кореня лакричника містить глабрен і ізоліквірітігенін, які інгібують активність тирозинази, що відіграє ключову роль у синтезі меланіну.

Екстракт зеленого чаю здатний "повернути стрілки годинника назад" й уповільнити процес старіння клітин. Його омолоджувальний потенціал у 18 разів перевершує ефект вітаміну Е. Він стимулює клітинне дихання, викликає розширення дрібних судин і не механічно, а біохімічно очищає пори. Солі заліза, якими багатий зелений чай, мають кровотворну функцію - збільшують рівень гемоглобіну. Вітамін В2, що міститься в чаї, сприяє підвищенню еластичності шкіри, перешкоджає її сухості.

Завдяки рідкісному поєднанню корисних активних компонентів екстракт зеленого чаю допомагає поліпшити колір обличчя, доглядати за жирною і схильною до запалення шкірою, зміцнює стінки судин і допомагає позбутися куперозу (судинних зірочок), а також сприятливо діє на стан волосся, роблячи його міцнішим і блискучішим. Активні компоненти зеленого чаю, які є ефективнішими антиоксидантами за вітаміни E і C, забезпечують активний захист шкіри від сонячної радіації.

Екстракт мучниці має виражену протизапальну й освітлювальну дію, робить шкіру свіжішою та молодшою. Сприяє зменшенню пігментації шкіри, гальмуючи процес синтезу пігменту. Активно тонізує шкіру, підвищує її захисні та регенерувальні властивості. Вітамін Е і комплекс натуральних олій глибоко живлять і пом'якшують. Завдяки арбутину, сповільнюється утворення пігменту засмаги. Він пригнічує процес утворення пігментних плям, блокуючи зайве вироблення меланіну, відбілює вже наявні пігментні плями. Процес освітлення йде поступово, не викликаючи накопичення токсичних речовин.

Рекомендоване дозування: креми - до 5%, тоніки - до 7%, сироватки - до 15%.

Термін зберігання: до 06.2024 р. Зберігати в сухому прохолодному місці в щільно закритому флаконі.

Ukraine
COMO0999

Характеристики

Структура
Рідкий
Фаза використання
Активна

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.