Lat: Levisticum officinale

INCI: Levisticum officinale extract

Склад: вода очищена, корінь любистку, гліцерин рослинний.

Активні речовини: багатий на солі калію, вітаміни, мінеральні речовини, ефірну олію. В коренях міститься крохмаль, цукор, дубильні речовини, кумарин, яблучна кислота, смоли, камідь.

Опис: з глибокої давнини люди знають про його харчові, лікарські, стимулюючі й ароматичні властивості.

Це багаторічна трав'яниста рослина, що відноситься до сімейства зонтичних або селерових, яка представляє собою кущ висотою від 1,2 до 2 м. У нього пряме, вгорі гіллясте стебло, блискуче темно-зелене (світліше з нижньої сторони) листя і товсте, розгалужене кореневище білого або коричнево-жовтого кольору. Цвіте на другий рік життя в червні-липні дрібними світло-жовтими квітками, що зібрані в складні парасольки. Плоди - довгасті, жовто-бурі двосім'янки - дозрівають в липні-серпні.

У народній медицині його сік, настій або відвар з коріння і листя застосовують як відхаркувальний, сечогінний і тонізуючий засіб. Корисний і для посилення перистальтики кишечника (при запорах).

Властивості: має протизапальні властивості і позитивно впливає на загоєння ран, порізів і подряпин. Ефективно застосовується в засобах для догляду за запаленою, проблемною шкірою, зокрема при схильності до гнійничкових проблем.

Використання в косметичних засобах для волосся покращує його зовнішній вигляд, надає блиску, зміцнюючи структуру та живлячи цибулину волосини.

Рекомендоване дозування: 0,5-5%. Зазвичай 1-3%. Не бажано нагрівати понад 45°С. Застосовувати у водній (ВФ) або активній (АФ) фазі.

Термін зберігання: до 04.2025 р.

Ukraine
EXTW1397

Характеристики

Структура
Рідкий
Фаза використання
Активна
Водна

у цій же категорії

11 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.