INCI: Betaine

Зовнішній вигляд: дрібні білі кристали солодкуватого смаку.

Опис: повністю натуральний продукт, міститься в рослинах і тваринах (особливо ракоподібних), належить до класу амінокислот і має великий спектр косметичних властивостей.

Властивості: робить шкіру рівнішою, м'якшою, покращує її зовнішній вигляд, волосся стає сильнішим, зволожує шкіру голови, здатний надовго утримувати вологу в клітинах шкіри, зменшує трансдермальну втрату води, захищає мембрани клітин, покращує переносимість шкірою ПАРів і емульгаторів, усуває подразнення шкіри, спричинені несприятливою дією ПАР, зменшує поверхневе напруження та стабілізує піну, тому часто використовується в складі пінок для догляду та очищення шкіри, покращує розчинність багатьох активних речовин, сумісний з АНА-кислотами, зменшуючи їхню подразнювальну для шкіри дію, використовується в натуральній та органічній косметиці, біологічно розкладається, не чинить негативного впливу на навколишнє середовище.

Активний компонент для шкіри та волосся з властивостями кондиціонера.

Забезпечує волоссю природний блиск. Робить волосся сильнішим. Зволожує шкіру голови.

Активно зволожує шкіру, здатний надовго утримувати воду в клітинах. Зменшує трансдермальну втрату води. Осмо-захист шкіри.

Захищає мембрани клітин.

Покращує переносимість шкірою ПАРів і емульгаторів.

Усуває подразнення шкіри, викликані несприятливою дією поверхнево-активних речовин. Ефективність, підтверджена клінічними дослідженнями.

Покращує стабільність і плинність косметичних емульсій, покращує відчуття під час нанесення емульсій.

Зменшує поверхневу напругу і стабілізує піну, тому часто використовується в складі пінок для догляду та очищення шкіри.

Покращує розчинність багатьох активних речовин, сумісний з АНА-кислотами, знижуючи їх подразнювальну для шкіри дію.

Використовується в натуральній та органічній косметиці, біологічно розкладається, не чинить негативного впливу на навколишнє середовище.

Застосування: використовується в дитячих шампунях і очищувальних засобах, очищувальних засобах для обличчя, гелях і молочку, для вмивання, милі, піні для ванни, дезодорантах для чутливої шкіри, зволожувальних, заспокійливих, захисних лосьйонах і кремах для обличчя та тіла, кремах для рук, зволожувальних масках для обличчя, противікових кремах для шкіри, кремах з АНА-кислотами, у догляді за ділянкою навколо очей, у лікуванні сухої шкіри обличчя, тональних кремах для обличчя, дитячій косметиці (молочко, лосьйони, креми), лосьйонах після гоління (знімає подразнення), сонцезахисних засобах, у догляді за шкірою після сонячних ванн.

Використовується під час догляду за волоссям: у шампунях і бальзамах для волосся, кондиціонерах, лосьйонах для шкіри голови, лікувальних тоніках.

Рекомендоване дозування: шампуні для волосся - 3,5%, пінка для очищення обличчя для чутливої шкіри - 3-4%, зволожувальний крем для обличчя - 2-3%, зволожувальний крем для рук - 3%, зволожувальна маска для обличчя 3-5%, піна для ванни - 4%.

Термін зберігання: до 11.2025 р.

Finland
ACT0742

Характеристики

Структура
Сухий
Фаза використання
Активна
Водна

у цій же категорії

14 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.