INCI: Pyruvic Acid

Синоніми: альфа-кетопропіоновая кислота, піруват;  Acidum Pyroracemicum, Propanoic Acid, 2-Oxopropanoic Acid, Acetylformic Acid.

Хімічна формула: СН3 (СО) СООН.

Зовнішній вигляд: прозора рідина.

Розчинність: гарна - у воді.

Опис: органічна кетокислота, виступає в якості "точки перетину" багатьох метаболічних шляхів. Пірувати (солі піровиноградної кислоти) - важливі хімічні сполуки в біохімії. Вони являють собою кінцевий продукт метаболізму глюкози в процесі гліколізу. Одна молекула глюкози перетворюється при цьому в дві молекули піровиноградної кислоти. Піруват може бути перетворений назад в глюкозу в процесі глюконеогенезу, або в жирні кислоти або енергію через ацетил-КоА, в амінокислоту аланін, або в етанол.

Використовується в якості зволожуючого й відлущуючого засобу. Прибирає застійні явища в шкірі (темні кола, плями, сліди постакне), стягує пори, стимулює вироблення колагену.

Підсилює омолоджуючий ефект, здатна злегка відбілити шкіру, зменшити глибину зморшок, позбавити від запалень, вирішити проблему гіперкератозу, стягнути пори. Це допомагає вирівняти структуру та колір шкіри, зробити зовнішній вигляд здоровішим та свіжішим.

Піруват при нанесенні на шкіру вступає в реакцію з шкірним салом, гідролізується і перетворюється в потужний зволожувач - молочну кислоту з малим розміром молекул. Тому вона так оперативно відновлює тургор і еластичність - шкіра сприймає піруват як рідну речовину, один з компонентів НУФ.

Властивості:

  • освітлює і очищує шкіру, бореться з гіперпігментацією та комедонами;
  • зволожує і злегка підтягує шкіру;
  • регулює виділення шкірного сала (себорегуляція);
  • лікує прищі, акне та ін. запалення, проявляє бактерицидну й антигрибкову дію.

Застосування: активно використовується в пілінгах, освітлюючих і очищуючих засобах. В якості супутнього активу застосовується в антивікової косметиці.

Рекомендоване дозування: 0,5-2%.  В пілінгу допустиме використання від 5 до 50%.

Термін зберігання: 12.2024 р.

Spain
ACID0732

Характеристики

Структура
Рідкий

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.