INCI: Salicylic acid

Зовнішній вигляд: білий кристалічний порошок.

Температура плавлення: 159,5 ° С.

Температура кипіння: 211 ° С (при 20 мм.рт.ст.).

Розчинність: слабка - у воді при 20°С 1,8 г/л, хороша - в етанолі (спирті) при 20°С.

Опис: в природі зустрічається в рослинах у вигляді похідних - головним чином у вигляді глікозиду метилового ефіру (зокрема, саліцилова кислота була вперше виділена з кори верби Salix, звідки й походить назва). Вільна саліцилова кислота разом із саліциловим альдегідом в невеликих кількостях міститься в ефірній олії, яка добувається з квітів деяких видів спіреї (Spiraea ulmariaSpiraea Digitata).

Спочатку саліцилову кислоту отримували з екстракту листя верби або з олії американського барвінку, але ще у 1873 р німецький хімік Кольбе відкрив простий спосіб її синтезу, який досі в великих масштабах використовується в промисловості.

Властивості: має помірні антисептичні та кератолітичні (у великих концентраціях) властивості, застосовується в медицині й косметиці, зовнішньо в кремах, мазях, пастах, присипках і розчинах при профілактиці і лікуванні шкірних захворювань.

Сприяє відлущенню, розм'якшуючи верхній шар шкіри і пробки в фолікулах, перешкоджає утворенню комедонів.

Найпоширеніші спиртові розчини саліцилової кислоти: 1% і 2% саліциловий спирт.  Великі концентрації в лікуванні вугрів не застосовуються. Для лікування вугрів можна використовувати лише 1-2% саліциловий спирт і готові косметичні препарати з такою ж або меншою концентрацією.

Препарати саліцилової кислоти можна використовувати 1 або 2 рази на день.

Увага! Не можна використовувати препарати саліцилової кислоти разом з бензоїл-пероксидом і місцевими ретиноїдами.

Косметичні засоби: шампуні, креми, лосьйони, тоніки для шкіри голови.

Рекомендоване дозування: креми - 0,5-1,0%, мазі - 1-10%, пасти і присипки - 2-5%. В суміші з 90% крохмалю і 5% тальку використовується як присипка проти пітливості ніг.

Термін зберігання: до 09.2025 р.

China
ACID0722

Характеристики

Структура
Сухий

у цій же категорії

16 інших товарів у цій категорії:
Товар доданий для порівняння.